Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Světelné meče - rozdíl

Napsal: Gore-grinder
Dne: 14.12.2012 13:29
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Zdravim. Rád bych si pořídil repliku světelného meče ale setkal jsem se se 2 typy a nevim který si vybrat. Proto bych od vás potřeboval radu jaky je rozdil v teto verzi meče odkaz » oproti této verzi odkaz » popripade jaký je lepší. Děkuji moc :-)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Flyory
14. Prosinec 2012 - 13:59
žádný rozdíl mezi nimi není jen jeden je na fotce rozsvícený a ten druhý ne

"Ať vás provází síla"

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
28-29
14. Prosinec 2012 - 14:09
No rozdil je v názvu i v ceně ja bych rád vedel kterej je z nich lepší. jeden se jmenuje Star Wars - Světelný meč Darth Vader (FX Verze) stojí 4188 Kč a váží 1.6 kg a druhy se jmenuje Star Wars - Světelný meč Darth Vader (FX Verze) OS stojí 4540 a váží 2.1 kg

No a já nevim kterej si mam vybrat :D

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
25-26
HorLukRos [Bývalý admin]
14. Prosinec 2012 - 14:23
Myslím, že rozdíl je jen v použitém materiálu, jinak by měly být stejné. Ale pro jistotu bych raději napsal přímo jim.

Jinak pokud to chceš od Ježíška na vánoce, tak mu napiš, aby nezapomněl na baterky, ty nejsou součástí balení :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
28-29
14. Prosinec 2012 - 14:25
Přímo jim jsem už psal bohužel zatím bez odpovědi.
Mně jde spiš o ty zvuky jestli u jednoho nejsou hlasitějši atd a hlavně o svítivost meče. Ježíšek už mi bohužel neslouží toho si dělám sám :D

ale každopádně díky za info :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
20-21
Coudy [Redaktor]
15. Prosinec 2012 - 8:08
Ten první světelný meč má chybu v tom, že nejde zastrčit celý do rukojetě oproti druhému , ten se do rukojetě zasune a ty ho potom můžeš nosit kolem pasu, nevim být tebou vzal bych si ten druhý

Hello there

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
18-19
15. Prosinec 2012 - 10:43
mě se ten druhý taky víc líbí
EDIT: ale ta cena :-(

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
20-21
15. Prosinec 2012 - 10:17
Pokud ti je jedno, jestli si můžeš sundat čepel, tak vem ten levnější, a rovnou ti doporučím ještě lepší obchod odkaz » .

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
+1
-1
28-29
15. Prosinec 2012 - 22:30
Díky za doporučení :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Starlighter
15. Prosinec 2012 - 12:02
asi bych si koupil ten 2 ale ta cena je teda dost avsak jesi na to mas ber ten no.

I'm your nightmare

+1
0
-1
Obrázek uživatele Daedalos
18-19
15. Prosinec 2012 - 14:57
tan 2 vypadá líp a víc jako byli ty ve filmu

+1
0
-1
28-29
15. Prosinec 2012 - 22:29
Tak všem děkuji za názory a rady :-) Rozhodl jsem se pro ten druhý :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
17-18
18. Prosinec 2012 - 20:32
já bych brala ten 1

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
28-29
19. Prosinec 2012 - 12:58
Tak že :D Po zakoupení obou meču jsem našel rozdil pouze v tom ze u meče číslo 2 je snadno odnímatelná čepel :D

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
17-18
19. Prosinec 2012 - 13:58
:D

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1