Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Jazyk Huttů

Napsal: Clonetrooper Neyo
Dne: 3.7.2013 21:54
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Tak mě napadlo že byste mohli udělat stránku kde by byl napsán jazyk huttú.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
3. Červenec 2013 - 22:06
To by nebylo špatné. Umí ho někdo?

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
3. Červenec 2013 - 22:09
Já bohužel ne.. u nás na škole se učí jenom angličtina, francouzština a němčina.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
3. Červenec 2013 - 22:13
U nás taky. :D

+1
+2
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:13
Nejsem si jist, že má ten jazyk nějaká rozsáhlejší pravidla. V úplně prvních verzích Star Wars dokonce Jabba mluvil latinsky, teprve později to předělali na vymyšlený jazyk (huttštinu).

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
3. Červenec 2013 - 22:20
Dobrá tak co třeba jazyk sithu ?

Glory to the emperor!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
3. Červenec 2013 - 22:36
Sithové měli nějaký jazyk?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
3. Červenec 2013 - 22:37
Jo v puse. :D

+1
+4
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:39
Ten už určitá pravidla má, to ano. Každopádně to je požadavek spíše na Czech Star Wars Wiki, se kterou úzce spolupracujeme, viz tlačítko "Wikipedie" v hlavním menu. Koukám, že už tam článek o Sithském jazyce dokonce je ( odkaz » ), ale chtělo by to určitě rozšířit... Viqu? :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
3. Červenec 2013 - 22:43
Ale jak by se ho mělo rozšířit, když ho nikdo neumí?

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:46
Myslím článek, ne jazyk. Na wookieepedii je rozebrán docela dopodrobna :-)
EDIT: odkaz »

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
3. Červenec 2013 - 22:49
Vzal jsi mi to přímo z klávesnice... :)

Jinak pro ostatní - tady je ještě ta huttština odkaz » (rozebrán jazyk + nějaká slovíčka)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:55
On fakt ten jazyk existuje (smysluplně)? Tak to jsem zase o něco chytřejší :-) Každopádně to co jsem napsal výše platí - dřív Jabba opravdu mluvil latinsky.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Červenec 2013 - 23:04
máš odkaz na video?

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 23:12
Nejsem si jist, jestli to vůbec kdy bylo vypuštěno na veřejnost, popisovali to jen v nějakém dokumentu o SW, který jsem kdysi viděl.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
3. Červenec 2013 - 23:18
Jo, existuje. Do dneška slyším třeba jak na mě během hraní KOTOR I volali okolní NPC "Achuta" (v hutštině pozdrav) nebo jak Anakin v EII během konverzaci s Wattem použil frázi "Mi bosco de Shmi Skywalker" (Hledám svou matku). :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
3. Červenec 2013 - 22:50
A neměl by ten článek přepsat Správce Viq?

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:56
Když bude mít čas, určitě na to mrkne, ale jsem si jist, že chce prázdniny trávit i jinak :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2013 - 0:15
Příští týden se na to podívám a odhadnu dobu do kdy to sepíšu.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
3. Červenec 2013 - 23:01
Požadavek na wiki to sice je ale třeba i tady na webu jsou popisky postav sice malé ale i tak. Takaproč neudělat menši popisek sw jazyka. l

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 10:34
Já bych raději Mandaloriánštinu :) Tady je přímo online slovník mandoa.org
EDIT: Hele proč mi to tu stránku nepředělalo do odkazu?

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 13:20
Tak třeba tohle není špatný nápad, pokud vím tak to má i vlastní skloňování a časováni atd. Ne?

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 18:56
Ty tak to teď nevím :/ Ale přijde mi to lepší než Huttština. Přecejen je tam těch slovíček mnohem více a líbí se mi to více i po zvukové stránce.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 19:24
jj zvuková stránka je lepší, ale pořád zbívá otázka jestli to tu daj nebo ne..

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 19:34
Uvidíme. Ale myslím, že už toho po adminech chceme moc najednou. Někteří na ně tlačí kvůli kantýny, někteří chtějí ty jazyky a teď se tu ještě objevily ty žádosti o hodnosti. Bylo by fajn, kdyby udělali vše, ale chtít vše najedou...

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:38
Souhlasím, na admina HorLukRos je to moc, kantýna, dávaní povídek na web atd.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:45
proč dislike!!!! Já vas vůbec nechápu...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 19:55
Proč? Protože povídky na web nedává on, ale (skoro) každý :P

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 20:01
Nerozumíš mi, ty pošleš povídku na web, a admin jí musís schválit, a pak ji DÁ na web. Sis asi nevšim, když jsi dal povídku na web, že se tam hned neobjevila, ale objeví se tam po jednom dni. Jo a když mi chceš odpoveďet na můj názor, tak nemusíš hned mi dát hned dislike....

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 20:07
Takže za 1. Ten dislike jsem ti nedal já, ale to je jedno.
A za 2. Ano, povídky se musí schválit. Ale pokud se nepletu, tak to nedělá HorLukRos, ale Milda nebo Viq (teď si nejsem jistý).

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 20:10
Dělají to HorLukRos, Viq a Yelly-man.
Víc si mě nevšímejte, jen tudy procházím.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 20:13
Aha. Tak to pardon. Ale i tak. Jsou na to 3 :)

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 19:41
jetoho moc to ano ale neříkám ať to tu dají vše naráz třeba ať dodělaj kantýnu daj si volno potom ať se vrhnou na ty hodnosti a za něakej čas ať sem daj ten jazyk..

Glory to the emperor!

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
3. Červenec 2013 - 22:16
Dá se to najít na netu a podle mě by to tu nemělo chybět. Je todle snad stránka o SW ne.?

Glory to the emperor!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
4. Červenec 2013 - 11:36
našel jsem to jak mluví huttové: odkaz »
EDIT: omlouvám se neviděla jsem to...

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
3. Červenec 2013 - 23:11
Už to tady jednou je.. ;)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Červenec 2013 - 23:12
co takhle se podívat na komentáře admina HorLukRos...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1