Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Zannah

Napsal: tomas5542
Dne: 7.8.2015 11:38
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím, mám na Vás dotaz ohledne knihy Darth Zannah - The Art of Deception od Jonathona Morrisa.
Kniha by mnela nadvazovat na trilogiu o Darth Baneovy.
Muj dotaz : Nevite jestli je kniha preložená do češtiny alebo slovenčiny, pripadne jestli sa chysta jeji preklad??? Može byt aj preklad od nejakeho fanuška. Hledal sem na nete a nikde sem to nenašel. V pripade, že vite kde by sa kniha dala stahnut prosim pridajte mi sem odkaz alebo primo subor pripadne odkaz kde by sa kniha dala kupit v CZ alebo SK jazyku... Diki moc za pomoc. Ať Vás provází Síla
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Tyranus
24-25
7. Srpen 2015 - 12:41
Knihu jsem našel jen online v angličitně, a to ještě ani ne celou: odkaz » . Nemyslím, že knihu už někdo přeložil.

„I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“

+1
0
-1
Obrázek uživatele tomas5542
7. Srpen 2015 - 14:23
to iste sem našel na nete :D ale diki za pomoc

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
10. Srpen 2015 - 11:15
Asi tě zklamu, ale podle toho co jsem nasel se jedna o fanouskovskou knihu/povidku, neco jako mame tady na webu, takze neni nikde ke koupeni leda k ukazce na odkazu, co uz tady nekdo dal a to pouze v anglictine. Sance ze by ji nekdo prekladal do cestiny jsou mizive, protoze se nejedna o oficialni vytisk.

Long live the Empire

+1
+1
-1
Obrázek uživatele tomas5542
11. Srpen 2015 - 10:14
teho sem sa bal, ale stejne diki za pomoc. Ať Vás provázi Síla

+1
0
-1