Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Agent

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Pětka
19-20
Pětka [Redaktor]
24. Březen 2014 - 20:11
No, povídka je skutečně krátká, ale zdaleka ne nejkratší na webu. :D
Pravospiné chyby, zdá se, nejsou a dle uvedeného věku soudím, že je ani dělat nebudeš.
Chtělo by to zpřehlednit (tzn. vynechávat řádky) k tomu máš napsané pokyny, když se chystáš povídku vydat nebo také tady odkaz » .

Povídka je stále ještě dost o ničem, nanejvýš vím detaily z dětství hlavního hrdiny, jeho práci a spolupracovníky. Také vím, že ho někdo majznul něčím do hlavy... toť vše.

Myslím, že zbytek vytýkání nechám na ostatních. Za mě 5*.

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
20-21
25. Březen 2014 - 14:09
Tákže... Je to tvá první povídka, tudíž nebudu moc přísný a spíše než vytýkat budu radit.

Jak již říkala Pětka, bylo to krátké. Opravdu... Ikdyž je to první díl (tipuji, že toto bylo myšleno jako prolog), tak byl příliž krátký. Pokud mohu doporučit, piš trošku delší povídky, ale zase ne nějak moc :D Musíš to zkrátka odhadnout, jak ti to vyhovuje, ale takhle ne :D

Dělení odstavců... No, to už taky Pětka zmínila... Mohl jsi vynechat řádek alespoň mezi textem, přiblížením doby (například O 2 roky později, 26 PřBY) a zase textem. Takhle to bylo zlehka nepřehledné, ikdyž to nebylo nic hrozného.

A teď k chybám... U těch s Pětkou musím nesouhlasit... Jednu jsem tam našel (ne, že bych je hledal :D).
Srazil ji opilec ve speederem a zlomil jí vaz na třikrát.
No... Ona to ani není gramatická chyba, jako spíše tvaroslovná... Zní to docela divně. Já bych dal buďto ve speederu nebo se speederem. Ale rozhodně ne ve speederem :D
Dále bych ti něco řekl k předposlední větě: Po dalších dvou mrtvolách pro tentokrát v jeden jsem šel domů do svého bytu. V tom jsem se úplně ztratil :D Nevím no... Možná je to mnou, možná ti vypadlo slůvko, ale ta věta opravdu nedává smysl :D

Každopádně to nemusí být špatné. Je to první povídka a jestli budou další díly delší a se správným členěním odstavců, může to být hodně dobré :) Dávám 5* a držím palce :)

"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."

+1
+4
-1
Obrázek uživatele KingFerry
23-24
25. Březen 2014 - 18:47
Taky jsem si to pročítal před vydáním asi 3krát, asi jsem byl nepozorný. Teď když jsem si to tu četl tak jsem tam našel právě to se speederem a pár vynechaných slov. Další povídky opravdu budou delší, jak jsi řekl Wedgi tak toto byl pouze prolog. A ještě připomínka - na začátku jelikož jsem to psal ve 2 dnech tak to na začátku není na Coruscantu, ale na Kuatu. Ale díky za připomínky. :D

„Fantazie je důležitější než vědění.“
- Albert Einstein

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wampyrelli
24-25
31. Březen 2014 - 21:06
Tak, co se mi nelíbí (zase hodnotim chyby a jak se to čte, na příběh kašlu, když o něm vim prd :D): "Teď je mi čerstvě 16 a už můžu podle pravidel nastoupit na brigádu do Kuat Yards. Plat tu byl sice mizerný, ale aspoň něco." <- tady by měl bejt přítomnej čas.
Potom: "Z mého 6letého trestu jsem byl za vyjímečné chování puštěn o 4 roky dříve, ale s podmínkou vstupu na 3 roky do Kuatské bezpečnosti, ale pouze jako kadet-nováček." <- "ale" dvakrát fakt těsně za sebou

A cup of tea is prepared faster when you're burning in hell.

+1
0
-1