Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Lux Bonteri


Obrázek uživatele Lux Bonteri
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Lux Bonteri
1437
Jakub
Berger

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 25 nebo 26 let)
Další informace: Jsem z Ostravy a Star Wars mi úplně změnil život. Je to to nejlepší na světě. Mezi mé oblíbené postavy patří Lux Bonteri a Ahsoka Tano. Seznam LEGA: Cad Bane, Klonovaný střelec, dva AT-AT řidiči, 2 Imperiální důstojníci z Hothu, Imperiální Shadowtrooper, taktický droid, superbojový droid s raketometem, osm bojových droidů a dva piloti, R4-P44, Luke Skywalker (pilot), Han Solo a tři povstalci z Hothu, Tauntaun, Jar Jar Binks, kapitán Tarpals, Mandalorian. Sháním dva klony, phase , bílé
Uživatelův podpis: "Tam kde je vůle, je i cesta."
Na webu je již: 11 let 11 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Darth Nightom, anabeth