Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Darth Mirek


Obrázek uživatele Darth Mirek
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Mirek
1601
Mirek
neuvedeno

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 20 nebo 21 let)
Další informace: Bydlím v Hostěnicích (kousek od Brna). Sám se považuju za profíka co se SW týče: ). Star Wars je můj nejoblíbenější film a tohle je moje nejoblíbenější SW stránka. Líbí se mi taky Cimrmani a Indiana Jones ale nic se nevyrovná SW. Taky trénuju JUDO. Díky za přečtení. A hlavně díky Autorům za tyhle stránky.:-)
Uživatelův podpis: Don't ask, if you don't care.
Na webu je již: 7 let 7 měsíců

Povídky tohoto uživatele: