Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Evelynne Storm


Obrázek uživatele Evelynne Storm
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Evelynne Storm
1784
Mariana
Ambrožová

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1993 (je jí 26 nebo 27 let)
Další informace: Studuji na Konzervatoři v Pardubicích šestým rokem klasický zpěv a pátým dirigování. Kromě umění se zajímám o humanitní vědy, pěstuji orchideje a ráda tančím. Jsem velký fanoušek Středozemě J. R. R. Tolkiena a samozřejmě Star Wars! ;) Mým největším koníčkem je ale filmová hudba a ráda bych se jednou sama zařadila mezi filmové skladatele. Mezi mé vzory v tomto oboru patří takoví velikáni jako John Williams, Hans Zimmer, John Powell, Howard Shore nebo James Horner. Evelynne Storm je jméno, se kterým jsem prochodila neznámé stezky a temná zákoutí KotORu 2! :)
Uživatelův podpis: Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...
Na webu je již: 8 let 1 týden

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: sith, Halt01, Yellyman, Snips, Pětka, Marka Ragnos, Darth Nihilus, Ringwil, bonbon29, klara1, Kor Than Lias, Darth Mirek, Calse Lirryns, Darth2-D2, Coudy, Lux Bonteri, chuck21, valada06, Padmé, Noriston, Mate, Sabaqeen, PredsaJa, Ra-cía Kenobi, fanda007, Wampyrelli, Lukynoluk, Adeon, mistr jedi jontom, anabeth, Oj-wuki, Engineer Of KDY, Jaina, Asajj Ventress, kiki.mac., Trigatron, Gregor, HorLukRos, Rianna Saren, AshokaTanoCZ, Orkin, Viq, Mistr jouda, Czeman, DarthTyranus, The Wrong Jedi, Obi-Ben, Sato, Ahsoka_Tano