Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Evelynne Storm


Obrázek uživatele Evelynne Storm
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Evelynne Storm
1784
Mariana
Ambrožová

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1993 (je jí 26 nebo 27 let)
Další informace: Studuji na Konzervatoři v Pardubicích šestým rokem klasický zpěv a pátým dirigování. Kromě umění se zajímám o humanitní vědy, pěstuji orchideje a ráda tančím. Jsem velký fanoušek Středozemě J. R. R. Tolkiena a samozřejmě Star Wars! ;) Mým největším koníčkem je ale filmová hudba a ráda bych se jednou sama zařadila mezi filmové skladatele. Mezi mé vzory v tomto oboru patří takoví velikáni jako John Williams, Hans Zimmer, John Powell, Howard Shore nebo James Horner. Evelynne Storm je jméno, se kterým jsem prochodila neznámé stezky a temná zákoutí KotORu 2! :)
Uživatelův podpis: Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...
Na webu je již: 7 let 8 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: sith, Halt01, Yellyman, Snips, Pětka, Marka Ragnos, Darth Nihilus, Ringwil, bonbon29, klara1, Kor Than Lias, Darth Mirek, Calse Lirryns, Darth2-D2, Coudy, Lux Bonteri, chuck21, valada06, Padmé, Noriston, Mate, Sabaqeen, PredsaJa, Ra-cía Kenobi, fanda007, Wampyrelli, Lukynoluk, Adeon, mistr jedi jontom, anabeth, Oj-wuki, Engineer Of KDY, Jaina, Asajj Ventress, kiki.mac., Trigatron, Gregor, HorLukRos, Rianna Saren, AshokaTanoCZ, Orkin, Viq, Mistr jouda, Czeman, DarthTyranus, The Wrong Jedi, Obi-Ben, Sato, Ahsoka_Tano