Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Kor Than Lias


Obrázek uživatele Kor Than Lias
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Kor Than Lias
2166
Kor-Than
Lias

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1989 (je mu 30 nebo 31 let)
Další informace: Jsem mladý padawan, který se učí cestě síly. Jelikož Jediská rada pro mě zatím nenašla mistra učím se sám ze starých archivů, cestuji s klony a učím se. Můj původ není šťastný. Otec zemřel při přepadení droidy. Matka mě předala mistru Plo Koonovi, který je její starý přítel. Ten mě uvedl do základů používání síly. Spolu sme též našli Malou Ahsoku Tano. Po nějakou dobu probíhal náš výcvik společně pod vedením našeho mistra Plo Koona. Po několika letech se Plo Koon a mistr Yoda rozhodli že lepšímu z nás dá šanci stát se padawanem Anakina Skywalkera. Věděl sem že Ahsoka touží po tom stát se padawanem tak mocného rytíře Jedi jako je právě generál Skywalker. Proto sem ji nechal nade mnou v boji pod dohledem našeho stávajícího mistra Plo Koona vyhrát a splnit jí tak její přání. Plo Koon mě nyní často posílá na výpravy spolu s klony, než se bude opět plně věnovat mému výcviku, nebo dokud nenajde vhodného mistra. Rasa: Firrerreo Rodná planeta: Firrerre Výška: 167cm Zbraň: Lightsaber Barva očí: zeleno-šedo-modrá Barva vlasů: černo-oranžová Titul: Padawan Příslušnost: Řád Jedi Strana: Republika Mistr: (do nedávna Plo Koon) Doba narození: 32 BBY
Uživatelův podpis: May the force by with you my friend... Kor-Than Lias
Na webu je již: 7 let 9 měsíců