Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Galaxy Fighter


Obrázek uživatele Galaxy Fighter
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Galaxy Fighter
0671
Pavel
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1997 (je mu 22 nebo 23 let)
Další informace: Něco o mé maličkosti.Jsem fanda SW od 11 let,ale hlavně miluju TCW.Sbírám LEGO,figurky,komiksy (většinou superhrdinské a Usagi Yoimbo).Mám šíleně rád Ahsoku Tano.Mám taky velmi rád meme,filmy a animáky. Mezi mé oblíbené seriály patří The Big Bang Theory,The Clone wars a různé seriály (animované i hrané) od DC a Marvel.Taky mám velmi rád knížky od Tolkiena,Pratcheta a Rowlingové.Nesnáším politiku,spamovaní a fucktardy.Jsem fanoušek Fantasy,Sci-fi a komedií.Nikdy jsem nebyl přitahován modou ani jsem nešel s dobou...ale mám rád Gangam style.Necht vás provází Síla...a mě taky.
Uživatelův podpis: Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....
Na webu je již: 8 let 6 měsíců