Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Priorita přidávání obsahu

Napsal: Viq
Dne: 5.7.2014 0:06
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Vzhledem k tomu, že nápady na přidání nového obsahu mám vskutku rozmanité, ale čas tak rozmanitý není, jsem se rozhodl k radikálnímu kroku, kterým bude zeptat se uživatelů, tedy vás, který obsah byste si nejvíce přáli, aby byl přidáván s určitou prioritou.

Do teď jsem dával největší pozornost novým článkům, ale díky letnímu volnu bych toho mohl zvládnout o něco více. Vím, že například komiks The Star Wars slibuji už nějaký ten pátek (a víc než to), takže i když bych se věnoval prioritněji něčemu jinému, ani na ostatní věci bych nezanevřel.

Rád bych diskutoval o tom, co vás nejvíce zajímá, tudíž zde vystavím několik témat, kterým bych se rád věnoval. Ačkoliv totiž vidím rád svou práci hotovou, ještě víc mě těší, když si jí přečte (v případě tohoto webu) ještě někdo jiný. Když udělám komiks, který si nikdo číst nebude, bude to tak trochu na nic.

Komiksy
- The Star Wars (rozpracované, určitě budu pokračovat)
- Darth Maul
- TCW webcomics (zdarma dostupné minikomiksy)

Knihy
- Revan
- Lost Tribes of the Sith (rozpracované, chtěl bych dokončit)

Ostatní
- více článků
- mapa galaxie (velký projekt)

Pokud máte vlastní nápad, podělte se s ním v diskuzi, nemám problém začít s něčím jiným, stejně zajímavým.

Doplnění: Ačkoliv pořád píšu „já, já, já“, tak ve skutečnosti to je „já a členové týmu, kteří zrealizují mé šílené nápady“.
Přidat komentář
Obrázek uživatele DuckLord
29-30
5. Červenec 2014 - 3:17
Mapa galaxie zní hodně zajímavě, ale hrozně by záleželo na tom jak by to bylo udělaný... Mě by se asi nejvíc líbila interaktivní mapa, kde klikneš na planetu a vyskočí ti o ní info (+ ideálně nějak pěkně graficky zpracovaný, aby byl záběr na planetu nebo něco takovýho, ale chápu že to by už bylo asi trochu moc složitý :) )

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2014 - 14:32
Samozřejmě bych chtěl udělat interaktivní mapu, statických lze najít na internetech spousta :)

Interaktivní mapou myslím minimálně informace o planetách, ale také například zobrazení rozdělení mezi různými frakcemi v průběhu historie. Ačkoliv mi však programování cizí není, tak je otázka v čem to udělat, zda jako stránku v prohlížeči (Javascript) či jako applet aplikaci (Java). Grafická stránka je také otázkou, nechci nic hnusného, na druhou stranu to zas nemůže být příliš náročné - jednak bych to nikdy nedodělal a pak v prohlížeči by to dělalo akorát problémy :D

Ještě musím doplnit, že tohle je taková ta práce na delší dobu, asi by to nebylo příští týden...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele DuckLord
29-30
5. Červenec 2014 - 22:59
Já mám v hlavě pořád představu toho jak by to mohlo vypadat když klikneš na nějakou planetu :) V podstatě to stejný jako na začátku každé epizody po tom, co dojede text: záběr na hvězdy a pomalej zoom na planetu. Ale to bych asi chtěl moc :) (v programování mám jen minimální pasivní znalosti, takže obtížnost fakt neposoudím)

A to, že by to chvílu trvalo je samozřejmý :D Planet je jak nas**nejch a informací o nich ještě aspoň 3x tolik :D

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
5. Červenec 2014 - 7:12
hlasuju pro mapu

+1
+1
-1
Obrázek uživatele DarthMalgus
25-26
5. Červenec 2014 - 12:25
Já hlasuju rozhodně pro komiksy, protože The Star Wars a Darth Maul jsou vážně super. A knihy by byly taky dobré, ale neztrácí trochu smysl ten Revan, jestli má příští rok vyjít od Egmontu?

"I am Grand Admiral Thrawn, Warlord of the Empire, servant of the Emperor."
―Mitth'raw'nuruodo

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2014 - 14:24
Ano, nad Revanem jsem taky přemýšlel, zda to má smysl, ale myslím, že spousta lidí by ocenila, kdyby si tu knihu mohly přečíst o něco dříve :) Ale samozřejmě by to asi nebyl ten hezký a uhlazený překlad od profesionálů :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
5. Červenec 2014 - 16:25
Já jsem rozhodně pro knihy...Jestli si mám vybrat více věcí tak u mě na druhém místě je mapa...

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
5. Červenec 2014 - 22:26
Mně osobně na tomhle webu skoro nic neschází, pokud bych si ale měl vybrat tak hlasuju pro knihy. A ta mapa galaxie taky není špatný nápad, i když sem viděl spoustu různých verzí. :D

Don't ask, if you don't care.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
8. Červenec 2014 - 17:16
Vcelku je mi to jedno. Ale hodně zajímavě zní ta interaktivní mapa :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Starwalker
45-46
9. Červenec 2014 - 23:14
Hlasuji pro komiks The Star Wars. První dva díly jsem četl snad 10x. Doufám že budou všechny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
11. Červenec 2014 - 16:31
Plánuje se samozřejmě vydat všechny díly :) Pokud mi bude nakloněna Síla a 3G síť, snad bych mohl třetí díl nahrát zítra k večeru. Pokud mi bude nakloněn pouze EDGE, pravděpodobně bych to mohl vydat také zítra k večeru, ale byl bych z toho nešťastný.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+4
-1
Obrázek uživatele AsuraCZech
10. Červenec 2014 - 0:03
Já bych byl pro komiksy a potom pro Lost Tribes of the Sith

+1
0
-1
Obrázek uživatele Exarkun
26-27
13. Červenec 2014 - 17:48
Myslím, že éra nových článků může ještě počkat tak do poloviny roku 2015, kdy bude Epizoda VII za dveřmi a se skutečně zajímavými tématy o čem psát se roztrhne pytel. Za sebe bych dal jednoznačně přednost Darth Maulovi, abych řekl pravdu, The Star Wars mě upřímně celkem zklamali a je dobře, že Lucas nezůstal u tohohle nástřelu. Ale Maul je napsaný na motivy připravovaného vyvrcholení jeho osudu v TCW a myslím, že by to mohla být opravdu senzace, proto bych tu právě tento komix viděl z uvedené nabídky nejradši.

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
+1
-1