Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars VII - fotka ze zákulisí

Napsal: Blackhand47XD
Dne: 17.11.2013 21:43
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

odkaz » Tady máte první fotku z natáčení nového SW. To je tam toho vidět co :D
Přidat komentář
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
18. Listopad 2013 - 6:34
No vzhledem k tomu, že ještě nemají snad ani jednoho herce (pokud jsem něco nezaspal), tak bych to nenazval fotka z natáčení :D

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
21. Listopad 2013 - 12:05
Já bych řekl, že už aspoň pro hlavní postavy by mohli mít přibližně určené herce, akorát s tím pořád dělají tajnosti. Jestli si dobře vzpomínám, tak premiéra má být někdy kolem roku 2015. Do té doby už zbývá jenom něco přes rok. Většina kvalitních filmů se tvoří zhruba dva až tři roky, takže kdyby ještě neměli pro Star Wars herce, tak to nemůžou stihnout. ;)

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
21. Listopad 2013 - 17:53
Premiére je naplánována na 18.prosinec 2015... takže nato mají 2 roky...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
18. Listopad 2013 - 15:26
jediný koho jsem na první pohled poznal je R2D2

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Kapitán Rex 007
20. Listopad 2013 - 9:44
Úžasný

Život je návykovej a někdy zabíjí.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
20. Listopad 2013 - 14:19
R2 je první potvrzenou postavou v SW7 a ten na fotce byl postaven dvěma fanoušky. Tento fanmade R2-D2 se právě ve filmu objeví.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+1
-1