Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Co to je za postavu?

Napsal: Mistr George
Dne: 9.5.2013 15:06
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Jednoho dne jsem se díval na první sérii a zajímalo by mě co to je za postavu v 22.díle, kterou na 12.minutě a 42.vteřině najde SHAHAN ALAMA.
Pokoušel jsem něco o té postavě nalézt, leč marně. Prohledal jsem už celý seznam postav v klonových válkách a také wikipedii a nikde není o ní ani zmínka. Buď o ní skutečně žádné informace nejsou, nebo jsem je někde přehlédl.

Také jsem si všiml, že se v jeden krátký okamžik objeví v 5.díle 1.série.

Nevíte co to je za postavu?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
9. Květen 2013 - 16:12
Pokus myslíš toho droida, tak je to tento - odkaz » (odkaz jde přímo na odstavec popisující jeho zničení)

Nemáš nějakou větší výzvu? Tohle bylo snadný :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
9. Květen 2013 - 17:10
Toho droida jsem neměl na mysli. myslel jsem takovou ženskou. SHAHAN ALAMA na něj narazí v jedné z místností, když se snaží najít Anakina.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
9. Květen 2013 - 17:45
Tak co tohle? odkaz »
To by odpovídalo více.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
9. Květen 2013 - 19:36
Ano, to je ona. Moc děkuji.
EDIT: Jen si myslím, jestli by se ji nemělo přidat do seznamu postav klonových válek na tomto webu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
9. Květen 2013 - 20:08
Tady máme pouze významné a významnější postavy, kdybychom tu měli mít všechny postavy co jsou u dílů na Wookieepedii, tak se v tom nikdo nevyzná :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
10. Květen 2013 - 16:00
Tak kdyby se to dalo najít alespoň na Wiki a v češtině.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
10. Květen 2013 - 17:00
Řekl bych že nedalo, takovéto postavy, které se v ději pouze mihnou, se dají najít většinou jen v angličtině, nikdo to nepřekládá. Pokud počkáš dva týdny, tak ti to klidně přeložím, ale teď mám dost své práce.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
2. Červenec 2013 - 23:33
Luxury Droid byl i v Assasin 3x7 (SPOILER) když Aurra střelí Padmé, jde tam místo ní luxury droid v kápi :)

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
0
-1