Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Dabing 2. série - Fénix ProDabing

Napsal: Mistr jouda
Dne: 3.7.2013 19:39
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Napsal jsem dabingové skupině Fénix ProDabing (odkaz » jestli by nadabovali 2. sérii, nebyl jsem sám. Odpověď jsem dostal takovou, že se zeptají vedoucího projektu, zda-li by souhlasil. Podle mě je to výborná dabingová skupina. 1. sérii nadabovali dřív, než byla nadabována profidabingem, který známe. Chci znát váš názor, souhlasíte s nadabováním 2. série? Podle mě je to výtečný nápad.
Jo a ješte jestli máte velký zajém, ab to nadabovali, napište do komentu: já chci! odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
30-31
3. Červenec 2013 - 20:05
za sebe určitě ANO

+1
+5
-1
Obrázek uživatele AKRIK
28-29
3. Červenec 2013 - 20:49
Když budou od fénixe chtít , nic proti tomu mít nebudu .

Strach je velkou motivací.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
3. Červenec 2013 - 21:45
Taky s tím souhlasím. Druhá serie ještě nadabována profidabingem není, tak proč ne? Konečně nebudu muset číst titulky.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
3. Červenec 2013 - 22:03
Sám za sebe musím říct že snad radši ani ne... vždycky mám radši originální znění (nejen SW samozřejmě). Viděl jsem pár dílů první řady s tím českým profi dabingem a docela hrůza (asi to bude tím, že mi tam ta angličtina prostě víc sedí.. přijde mi to více prožité narozdíl od toho dabingu, který bývá mnohy docela odfláknutý). Navíc angličtina v TCW není zase tak obtížná, takže někdy nejsou ty titulky ani třeba. Ale zase na druhou stranu nesmíme zapomínat na mladší publikum, pro které je tento seriál konec konců vytvořen. Takže proč ne.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Sabaqeen
25-26
3. Červenec 2013 - 22:08
I have a bad feeling about this.
Originál je prostě lepší a dabing první série (jo, já vím že za tohle Fénix nemůže, ale i tak) nedopadl zrovna valně.

Nejhorší srážka v životě je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. A z takové srážky vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.

+1
-4
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
3. Červenec 2013 - 22:28
Nezapomínej, že Fénix Pro Dabing není profidabérská skupina, nýbrž amatérská. Tudíž se dá očekávat, že se to některým nebude líbit. Ale co mají říkat ti co angličtinu neumí, nebo nestíhají číst české titulky. Mě osobně s dabing první serie od Fénixu líbí. Není sice lepší než originál, ale dokážu alespoň ocenit jejich snahu a úsilí zjednodušit a zpříjemnit sledování klonových válek především mladšímu publiku. Takže Já z toho důvodu s dabováním druhé série od Fénixu souhlasím.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Darth David
26-27
Darth David [Uploader]
7. Červenec 2013 - 12:18
Ano.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
8. Červenec 2013 - 9:09
Já bych byl spíše pro, protože profesionálního dabingu se dočkáme, podle toho jak to zatím vypadá, tak až v příštím tisíciletí.
Chápu sice názory, že originál je prostě lepší.
Ale nakonec, komu vadí dabing, tak se na něj prostě nemusí koukat.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+3
-1