Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

S06E01 Zustand unbekannt - Download

Napsal: Darth Kuxa
Dne: 16.2.2014 10:25
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli je někde na internetu ke stažení Clone Wars S06E01: Zustand unbekannt. Sice jsem našel už pár odkazů, ale všechny byly placené nebo neplatné. Děkuji všem předem.
P.S.: Odkaz není zločin ;)
Přidat komentář
Obrázek uživatele valada06
27-28
16. Únor 2014 - 13:49
To sice není, ale proč úřady zbytečně dráždit. Jinak ty díly ještě ani k dostání být nemusí, když se nikde neobjevily... Podle mě bude stejně nejlepší počkat si na oficiální premiéru s anglickým dabingem,

„Když od síly vzdálíš se, věz, že to nebyla Síla, co pohnulo se.“

- Yoda

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Dom333
31-32
18. Únor 2014 - 20:32
náhodou jsem na youtube narazil na totok odkaz » zdá se že je to celý čtvrtý díl, bohužel v němčině, ale nedočkavce to třeba potěší ;)
EDIT: tak jsem si ještě všiml že na jeho kanálu jsou všechny čtyři díly ;)

"I have a bad feeling about this"

+1
0
-1