Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Rebels na podzim na Disney Channel!

Napsal: Darth Kuxa
Dne: 22.2.2014 10:34
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Zdravím, sice to nepatří přímo do Klonových válek, ale sekce Rebels tu není, tak to píšu sem: Před chvílí jsem na Disney Channel viděl reklamu, ve které říkali, že budou na podzim dávat Rebels. Je to super, protože to bude v televizi, ale zase to bude na kanále pro děti, což je na nic a taky se netěším na jejich dabing... a celkově mi nejde do hlavy, že by tvůrci Hany Montany atd. mohli vytvořit kvalitní sci-fi. Co vy na to?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
22. Únor 2014 - 10:49
Nechce se mi soudit něco, co jsem ještě nikdy neviděl. Docela se na to těším a uvidíme, jak se s tím poperou.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
22. Únor 2014 - 10:49
No, jako tvůrci zůstávají stjení, jako u Clone Wars, akorát teď patří pod jinou společnost... Nevím, ale viděl jsem video o každé postavě a dabing mi nepřipadal špatný. Že to bude na kanále pro děti? No, co na tom, hlavně, že to bude. O TCW taky tvrdili, že je určeno převážně pro děti a bylo super (až na některé díly). Každopádně jsem na to hodně zvědavý a jsem zvědavý, jak ten půlrok čekání přežiju :D

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
22. Únor 2014 - 16:57
Jak uspět u dnešního mladého publika ? Dejte do kupy droida, jediho, učedníka, zajímavé emzáky a někoho kdo vypadá jako Boba Fett jenž bojují proti drsnému zloduchovi, který vždy dostane na prdel. To zasaďte do oblíbeného světa, který má dobrou historii a fenomén je dokončen. Kam zmizely ty staré temné špinavé hvězdné války, kde zloduši také zabili nějakého toho hlavního hrdinu a jejichž charakter byl nepřekonatelný ?

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
22. Únor 2014 - 18:45
Myslíš tie Hviezdne vojny, kde veľký zvrat vo "vojne" vykonala partička malých hnedých medvedíkov zabalených do uterákov a handier? :) Treba to brať trochu s nadhľadom. Tiež od Rebels veľa neočakávam a ak niečo prijmem, vyberiem si čo - nejaké očakávateľné epizódky droidov jednoducho vynechám. Všetko však ukáže čas...

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
22. Únor 2014 - 18:04
Lidi proberte se... Vy od toho všichni tolik očekáváte, a když po dvou krátkých trailerech odhadnete, že to tak asi nebude, tak hned nadáváte... Sakra, vždyť vy děláte, jako by to mělo být lepší nebo alespoň na stejné úrovni, jako původní trilogie! Ale to nebude... Ani Clone Wars nebylo... Jasně... Mohlo to být lepší (pokud se to dá podle tak krátkého traileru a videu ke každé postavě, kde navíc byly převážně hrubé návrhy postav, usuzovat) -_- Ale rozhodně to není taková hrůza, o jaké tady píšete... Co vy víte? Může to být dobré... Podstatný je přece příběh. A když jste ještě neviděli ani jednu epizodu, tak je (řekl bych) takové odsuzování pěkně pokrytecké -_-

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
22. Únor 2014 - 19:18
Já neříkám, že nemůžeš očekávat něco lepšího... Jenom říkám, že od toho prostě očekáváte příliž a odsuzujete to moc brzo... Vždyť jste to sakra ani neviděli... Navíc, jak jsi říkal, cituji: "naprosto nereální lidi a tvorové místo nějakých mazáků nebo fakt postav, co by dokázaly těm silám Impéria odolávat." Vem si například již zmiňované Ewoky nebo Luka Skywalkera... Ten byl u povstalců pár hodin a zničil Hvězdu smrti... Co ty víš? Třeba budou dobří... Jasně, s tím Ezrou máš možná pravdu, ale jak jsem již řekl... Zatím jsi nic neviděl, tak nechápu, proč to tady tak odsuzuješ -_-
EDIT: Pardon, měla to být odpověď na Bcgroie :/

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
23. Únor 2014 - 9:29
Můj názor je, že to bude úplná katastrofa a myslím si to už od té doby, co to oznámili, jen si vemte ten název, už jen to znamená, že nepůjde o galaktické bitvy a střety rozměrů na které jsme zvyklí z clone wars. To bylo to, co na clone wars miluju, že jsou tam velké bitvy. Oproti tomu toto bude přesně to, co nesnáším skupinka rebelů o 5-7 postavách, která bude zabíjet cvičené stormtroopery po tuctech, jenom pro ty, co neví tak celá Imperiální armáda nebyla ze Stormtrooperů, byly to pouze elitní jenotky, nejlepší z nejlepších, ale to bude tvůrcům určitě jedno. A ta jejich loď už to vidím, bude to nějaký křáp, kterému se, ale samozdřejmě nic nestane i když po něm půjde 10 TIE fighterů, a myslím si, že později někdy se jim podaří zničit i nějaký ten ISD, nejlepší lodě v historii galaxie, ale na to se opět nebude hledět. Takže zatím hrůza, teď ty jejich postavy, kovbojský jedi- vážně!!! horší blbost už vymyslet nemohli, potom ten malý kluk vidí spadnout TIE fighter a žene se hned k němu a nějakým prakem zabije pilota, řekněme si kdyby vám u města/vesnice kde bydlíte spadla z ničeho nic vojenská stíhačka, která je poškozená, určitě se každý půjde podívat a jen tak zabije pilota o kterém nic neví. Dále ta mandalorianka, tvůrci potřebují něco, co tam ty lidi naláká a co je lepší než hezká holka, která je navíc mandalorian a jestě výbušninový expert, měli prostě náčrty a techniku z výroby Bo-Katan a tak to přebarvili na růžovo a dali to na ni. Potom ta ,,potvora,, takže půjde už podle obrázku o někoho kdo když je náhodou zajmou Stormtroopeři tak on je rozhází i kdyby jich bylo 20 a samozdřejmě BEZ ZRANĚNÍ, jak už jde vidět na ůvodním obrázku z jeho videa, opět zbyly prvky z tvorby z clone wars tak to použili, tady konkrétně zygerianů. Potom ta pilotka, nevím jestli kdybych vlastnil dejme tomu v naší době soukromé letadlo tak bych si na palubu naložil první teroristy, co najdu, protože vím že po mně ihned půjdou ozbrojené síly, potom aby to bylo pestré je to twilek, protože je to jeden z nejčastějšich ras ve sw. Její pilotní schopnosti ovšem budou oblétávat všechny piloty Impéria, kteří jsou vycvičení, ale na tom přece podle tvůrců nezáleží protože ona je stejně obletí/sestřelí. Nevím, co bych měl napsat k tomu droidovi. Takže zkrátka impérium, které má nejmodernější a nejlepší armádu galaxie od dob The Old Republic, ale přijde o stovky vojáků, desítky TIE fighterů, několik továren- vězení, výrobny, kasárny a možná i nějaký ten Star Destroyer, kdyby znovu povstala CIS tak bych takové ztráty uznal, ale od koho je impérium utrží- od skupiny 6 podívínů, kteří budou nezranitelní samozdřejmě. Pokud jde o toho sitha, tak myslím si že tam nedají Vadera, protože je moc zkušený a zabil by toho kovboje na 2 údery nebo protože ho někdy v pozdějších fázích ten kovboj zabije nebo a to je nejhorší ho převede na světlou stranu, aby jim pomohl utéct a on to nepřežije. Kdo by čekal podobnosti s clone wars tak se dočká tak ve svých snech, bitvy nebudou a pokud by jste čekali temné prostředí jako např. díly s Ahsokou na konci 5 série CW, tak si taky nechte zajít chuť, protože je to na stanici pro děti, takže žádné tajemné vraždy a mučení, nebo věci, co normálně do SW patří. Takže naprostá hrůza, pokud budeme mít štěstí tak možná asi tak na 10 procent uvidíme jak impérium dobyje nějakou planetu, ale to je tak všechno pozitivní.
Děkuji všem, kteří si tohle přečtou až do konce.

Long live the Empire

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
23. Únor 2014 - 9:36
Přesně, SW seriál mezi 3 a 4 epizodou by měl ukazovat sílu a moc Impéria. Já bych třeba bral i přímo z jeho pohledu, jelikož je to opravdu zajímavé : rozkaz 66, zajímání jiných planet apod.. Nejdříve udělají republiku OP a najednou jsou z ní další separatisti, kteří prohrávají jednu bitvu za druhou. Snad to bude jinak, ale velké naděje tomu nedávám, jelikož je to seriál pro děti.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
23. Únor 2014 - 11:41
O tom, že seriál poběží na dětské stanici a bude pro děti, se vědělo už při jeho ohlášení. Stejně jako The Clone Wars, který běžel taktéž na dětské stanici Cartoon Networks a byl také pro děti. Mám pocit, že na dětinskost si uživatelé relativně často stěžovali v komentářích, tudíž v Rebels by to neměla být nějaká extra změna.

Nevím také, proč se netěšíš na jejich dabing, stejně jako že to srovnáváš s tvůrci Hannah Montany, u čehož jsem hledal a nenašel jsem žádného člověka, který by pracoval na Hannah Montaně a nyní pracuje na Rebels. Pokud tím myslíš Disney, tak to je z mého pohledu neopodstatněná obava, stejně jako když byl Lucasfilm koupený Disney a spousta lidí se bálo, že Mickey Mouse se objeví ve Star Wars, všechno se zhorší, už nikdy to nebude jako dřív apod. Věřím, že Disney je natolik schopná společnost, že dokáže udělat a nadabovat obyčejný kreslený seriál, nemluvě o tom, že Rebels má na starost Lucasfilm, takže vinu za neúspěch ponese on.

Trochu zděšen jsem také z některých komentářů, které jsou tu k vidění, jelikož pokud někdo hodnotí seriál ze dvou trailerů a prohlásí ho za nic moc, tak samotný seriál pro něj pak také bude zklamáním, protože to očekává. Jednotlivé postavy a jejich chování také nikdo neviděl, ale i tak už jsou hodnocené jako špatně vymyšlené. Ano, lze čekat, že budou opět "top" ve svém oboru, ale je to seriál pro děti, ne slibovaný a tajemný Underworld, který by splňoval sny mnoha fandů.

Také mě pobavila věta, že "ten malý kluk vidí spadnout TIE fighter a žene se hned k němu a nějakým prakem zabije pilota, řekněme si kdyby vám u města/vesnice kde bydlíte spadla z ničeho nic vojenská stíhačka, která je poškozená, určitě se každý půjde podívat a jen tak zabije pilota o kterém nic neví" -> to je jako říkat, že celý seriál bude v tomto duchu, pouze nesourodé útržky a scénky, kde rebelové budou masakrovat všechny okolo :) Co se doteď ví, tak planeta bude okupována Impériem a obyvatelstvo bude trpět, tudíž by se dalo čekat, že se také bude pokoušet trochu bránit nebo mstít. Ta stíhačka asi nespadla jen tak náhodou a čekat, že ten pilot bude samé nadšení pro věc, kdyby ho zachránili a nepokusil se je všechny pozabíjet, je trochu nereálné. Pokud chcete reálnost, tady jí máte, prostě jednoduchá věc: ty obsadíš planetu, já budu bez milosti zabíjet tvý vojáky. No, tohle by bylo už fakt kruté, je to pro děti, tudíž nějaký důvod se tam asi najde.

Nebál bych se též, že šestice rebelů způsobí nějaké vážné škody, o tom byl nedávno rozhovor s nějakým týpkem od Rebels a ten tvrdil, že to udělat nechtějí/nemůžou, protože by to bylo nereálné. Kromě toho, když (jak psal uživatel Wedge ve svém komentáři) dokáže pár medvídků porazit nejlepší armádu celého úžasného vesmíru jen luky a praky, proč by nemohlo 6 rebelů vedených Jediem (Rytířem, Padawanem?) zničit dvě tři stanice či jednu loď?

Osobně od seriálu asi čekám víc, než z něj opravdu bude, ale zase to nechci odsuzovat jen z několika upoutávek, ve kterých toho k vidění moc nebylo. Třeba tvůrci překvapí a bude to něco fakt dobrého :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+6
-1