Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nesrovnalosti s filmem

Napsal: Kor Than Lias
Dne: 1.12.2012 23:12
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

No... tak teď se opět koukám na Epizodu 5 Imperium vraci uder kde sem narazil na jednu nesrovnalost se serialem... Darth Vader (anakin) zde připravuje léčku na Luka S. a hodlá ho zamrazit do Carbonitu. Lendo (donuceny spolupracovat s Vaderem proti Lukovi, Hanovi atd.) říká vaderovi že je možné že zamrazení nemusí Luke přežít. Vader na to odpoví že ho nechce zabít (Luka zamrazením) a že zamrazovaní odzkouší na Han Solovi. Přitom v jednom z dílu CW (Clone Wars) se necha Anakin, Obivan, Rex, Ahsoka a ještě jeden trooper zamrazit právě do Carbonitu aby se mohli infiltrovat bez zpozorovaní skenrů separatistů na přítomnost života. všichni do toho šli a byli si jisti (až na troopery) že se vše podaří bez jakýkoliv následků na zdraví.(nakonec to taky tak dopadlo... oprašili se protahli a šli za buisnisem...) Tak jaktože Darth Vader (Anakin) neví jestli je zamrazování životu nebezpečné když ho dokázali bez újmy na zdraví přežít i troopeři? Jediné co mě napadá jako vysvětlení je to.... no.... to řeknu později až si vyslechnu něčí názor díky za vysvětleni :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
1. Prosinec 2012 - 23:34
Ono se dá najít spoustu nesrovnalostí, třeba Obi-Wan řikal v E5, že ho cvičil Yoda, přitom ho cvičil Qui-Gon. Vzhledem k rozsáhlosti SW světa se těchto blbostí vyskytne asi víc, i když takovýhle jsou celkem pěst na oko...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
1. Prosinec 2012 - 23:40
Já jsem to pochopil tak, že to bylo myšleno obrazně, že ho učil Yoda. Všechny je učil Yoda :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
2. Prosinec 2012 - 8:59
Yoda ho učil rozmouvat s tim Qui-Conem, ne?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
2. Prosinec 2012 - 14:18
To taky, i když to ve filmu nebylo.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
4. Prosinec 2012 - 20:08
Bylo to zmíněno, že ho to naučí, není důvod předpokládat, že tak neučinil

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
33-34
8. Prosinec 2012 - 11:48
Podle knížek učilo spoustu mistrů všechny padawany na určitou věc. Někdo na souboje bez meče, jiní zase na zacházení se sílou, další na použítí a vyrábění techniky atd atd. Tak že Obi-Wana jistě učil i Yoda. Qui-Gon ho pak dostal pod svá křídla ale to neznamená že už se Kenobi neučil u jiných mistrů.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
9. Prosinec 2012 - 18:14
tak tak ... Je to i v některých epizodách vidět, jak Yoda vyučuje mladé padawany se světelným mečem a nebo třeba i teď nedávná epizoda hledání svých krystalů, co se dá taky pochopit jako jaká si výuka a Obi-wan si svůj také najit musel..

EDIT: mně osobně draždí jiné věci a nemusí být ani ze staré trilogie, jako například že v CW je Anakin generál, mistr a kdo ví co ještě, ale v epizodě III je "nic" ...
Kdybych byl hodně velkej hnidopich, najdu hodně věcí ať ve staré tak nové trilogii co mi prostě zatínají pěst..

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
2. Prosinec 2012 - 14:04
musis si uvedomit ze kdyz umrel Qui-gon tak byl Obi furt este padawan... to znamena ze ho Yoda moch "doucovat"...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
2. Prosinec 2012 - 9:01
Jinak si ale nebyli jistí, že přežijou, a stejně tak nemusel potom přežít ani Luke, je to risk.
Ale taky moc nemám rád ten Carbonit, zprvu to bylo originální, že je napadne je zamrazit, pak se to vyskytlo v TCW a i když to víceméně dávalo smysl, stejně už se mi to nelíbilo... pak ještě v SWTOR!!!
Absolutně to tím ztratilo originalitu

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
2. Prosinec 2012 - 9:48
Můj názor: Clone Troopers měly upravené geny pro větší odolnost, zatímco Luke a Solo byly običejní lidi a navíc Republika a Ughnahuti měly jiné stroje pro zmrazování.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
5. Prosinec 2012 - 21:09
ale Ugnaughti zmrazovali i Anakina, Ahsoku, Obiho, Echa, Fivese,... :D takze stroje asi byli podobny...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
2. Prosinec 2012 - 10:52
Mě jeste napadlo ze Vader chtel aby Han Solo trpel. Tak ho nechal zamrazit. A jeste mozna pro to aby se Fettovi lip prepravoval(aby se nepokusil o utek) ale to nema Vader v povaze :)

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
4. Prosinec 2012 - 20:06
zmrazoval ho, aby ozkoušel jestli to přežije...
chtěl to praktikovat na Luka, kterého by tak snadněji dopravil k imperátorovi (nejspíš)

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele DuckLord
29-30
4. Prosinec 2012 - 17:22
Ještě jak v E5 tak v SWTOR jsou všichni, kdo byli rozmraženi z karbonitu na nějakou dobu dočasně slepí. Nejsem si úplně jistej, ale mám pocit, že nic takovýho v TCW nebylo.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
4. Prosinec 2012 - 19:56
Jojo... To je pravda... Solo tam bloudi jeste pul dne...:-]

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
4. Prosinec 2012 - 20:05
dokonce i v SWTOR je carbonit a oslepuje na čas

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Ryen
34-35
4. Prosinec 2012 - 21:21
On seriál The Clone Wars vůbec do filmů a SW univerza přinesl víc nesrovnalostí, než vysvětlení, řekl bych. ;) Ale tohle konkrétně by se dalo možná svést na to, že za dob Impéria v některých smyslech galaxie upadala a třeba se to projevilo na technice v Oblačném městě. Pro lepší vysvětlení dám příklad: jako když letíte moderním letadlem, které právě prošlo kontrolou nebo starou poruchovou "kraksnou" - v druhém případě si také nejste jistí, jestli to přežijete.
Ale to je jenom taková teorie, kterou se možná snažím dokázat, že to tvůrci nedomysleli.... podle mně to totiž vážně nedomysleli :D Ale my jako fanoušci to za ně vždycky nějak okecáme. ;)
EDIT: *vyvrátit, že to tvůrci nedomysleli... (teď už to zní líp :D)

+1
+1
-1
Obrázek uživatele vivik
5. Prosinec 2012 - 20:51
cus
zamrazení nemusí Luke přežít protože ten stroj nebyl určen na zamrazení lidí ale nějake suroviny...už přesne nevím.

+1
+2
-1