Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

TCW na BD

Napsal: CadBane007
Dne: 7.12.2012 17:37
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Cau mate nekdo doma Star Wars The Clone Wars na BD? Je jedno jakou sezonu...
Přidat komentář
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
9. Prosinec 2012 - 18:02
u nás seženeš defakto jenom první sezonu a to česky ... ze zahraničí seženeš i ostatní, ale nevím jak jsi na tom s angličtinou - protože tam cz titulky nenajdeš ...

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
9. Prosinec 2012 - 18:08
ja prave myslel jenom v aj( originalni zneni je nej...teda az na simpsonovi :D)... a v cesku vychazi jenom na DVD... to uz moc nekupuju spis BD pac tomu patri budoucnost... ale diky na koment... ty mas nakou?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
9. Prosinec 2012 - 18:38
no já osobně mam první sezonu na DVD, po blue ray jsem se nedíval, ale myslim si že bys asi i sehnal.... ostatní sezony nemám...Jsem člověk, který vše musí mít na originalkách ovšem také to chci mít česky při nejmenším s titulky pro mladší členy rodiny, takže se po tom nějak nedívám, ale ted jsem jen tak cvičně zkusil zabrouzdat a hned jsem našel obchod kde to mužeš zakoupit V BD od 1-4 sezóny..

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
9. Prosinec 2012 - 18:44
ok diky moc ... ja jsem koukal na 4 sezony kompletni za cca 3000,-kc... a sezonu 4 samotnou za 1800,-kc... si rikam ze bude potom vyhodnejsi koupit az serial skonci tak vsechny najednou za vyhodnou cenu... a jestli cekas na TCW v cestine tak cca pristi rok...

odkaz »

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
9. Prosinec 2012 - 18:50
s tím počeštěním to je trošku složitější ... Sám nevím proč .. Ale dabing je udajně hotový, ale na trh to pujde až příští rok .. z jakyho duvodu netuším :) ... BTW extra na to nespěchám, mně stačí takhle po sobotách koukat na nové epizody a na origoš to zatím nepotřebuju - ovšem ale planuji do kolekce :)

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
10. Prosinec 2012 - 17:31
pochopitelně, vyjdou všechny sezóny ... otázka spíš zní za jak dlouho ..

+1
0
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
10. Prosinec 2012 - 17:45
To mě uklidnilo, protože už je to víc jak dva roky. Původně jsem počítal, že touhle dobou budu mít na DVD už třetí sérii.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
10. Prosinec 2012 - 17:49
těžko říct v čem je problém.. možná že pro ČR planují vysílaní v nějaké TV a proto dabing "neprodavají" veřejnosti.. Opravdu netuším

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
11. Prosinec 2012 - 14:28
Četl jsem, že jeden fanoušek psal Magic Boxu, který mu odpověděl s tím, že problém není v nich, ale v Lucasfilmu ,a že ten problém řeší.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1