Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hodnosti na webu

Napsal: Halt01
Dne: 4.7.2013 13:54
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Ahoj.
Napadla mě taková věc (resp. nenapadla, viděl jsem ji na spoustě jiných webů a fóréch, někteří z vás to určitě znají) a to jest zavést na webu jisté hodnosti. Například od Younglinga po Velmistra (s tím, že by mohly být i hodnosti jako napříkal Rytíř Jedi třetí třídy, Rytíř Jedi první třídy apod.). Hodnosti by se určovaly podle toho, jak moc je člověk na webu aktivní. Za každý příspěvek by získal určitý počet bodů [například: Povídka = 10 bodů, Příspěvek do fóra = 5 bodů, Komentář = 2 body, Odpověď na komentář = 1 bod apod. (To je samozřejmě jen můj orientační návrh, to vše by bylo na vás)] a od celkového počtu bodů by se pak odvíjely hodnosti.
Jen by bylo asi dobrý do toho započítat i příspěvky, které už dotyčný uživatel napsal v minulosti. Nevím, jak je to složité na naprogramování, (moje programovací schopnosti končí u závodu pro dva hráče v Imaginu) ale zkušeným lidem jako HorLukRos by to snad problém dělat nemělo. Hodnosti by se mohly zobrazovat v závorce vedle nicku uživatele.
Vím, je to jen taková blbůstka, ale třeba by to byla motivace k větší aktivitě uživatelů. Co si o tom myslíte?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 14:00
Můj prvotní návrh je takovýto: (hodnosti jsou od té nejnižší po nejvyšší)

- Youngling
- Padawan bez světelného meče
- Padawan se světelným mečem
- Rytíř Jedi třetí třídy
- Rytíř Jedi druhé třídy
- Rytíř Jedi první třídy
- Mistr Jedi
- Mistr Jedi s Padawanem
- Člen Rady Jedi
- Velmistr Jedi

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
4. Červenec 2013 - 14:07
Ta první část mi přijde trošku divná, místo rytířů jedi x-té třídy bych to nahradil spíš něčím takvým, jako jsou třídy jediů v SWTORu (Jedi Consular, Jedi Guardian, Jedi Sentinel, Jedi Sage, ...)

+1
+4
-1
Obrázek uživatele AKRIK
28-29
4. Červenec 2013 - 14:33
Dobrý nápad ale nechápu proč zůstávat jen u Light side. Někteří kupříkladu preferují Dark side.
Kupříkladu moje postavy na SWTOR jsou jen na straně Sithů a 2/3 mých oblíbených postav v SW:TCW jsou sepíci.

Strach je velkou motivací.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
4. Červenec 2013 - 16:23
Třeba by mohla být Světlá i Temná strana, každý by si vybral ke které chce patřit.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+6
-1
Obrázek uživatele AKRIK
28-29
4. Červenec 2013 - 17:30
Přesně

Strach je velkou motivací.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Facepalm
4. Červenec 2013 - 18:51
a takhle by to bylo u temné strany

Stormtrooper
Snowtrooper
Námezdný lovec
Sith Assassin
Sith
Imperátor

"I am so happy when I can use my Trooper Facepalm !"

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:07
to by bylo třeba 50 imerátoů, já bych tam dal třeba grand moff.
EDIT: oprava: imperátorů

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 19:09
No a? U Jediů by bylo taky víc Velmistrů a při tom byl jen jeden (Yoda).
Ale u Temný strany bych tam naházel hodnosti hlavně z toho obrázku, co nám sem dal Trigatron.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:10
Imperátor je císař, a velemistr je něco úplně jiného...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:43
já vás nechápu, říkám pravdu, stojím si za svým názorem a dostanu dislike...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele Facepalm
4. Červenec 2013 - 19:28
Satele Shan je taky velmistryně...

"I am so happy when I can use my Trooper Facepalm !"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:30
Ano, nejmladší jedi, která byla povýšena na velemistryni...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 19:41
Já teď mluvím o časovém rozmezí filmové hexalogie.
Velmistr byl i Skywalker a spousta dalších.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
4. Červenec 2013 - 20:42
Moje oblíbenkyně ze Staré republiky. :)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
4. Červenec 2013 - 19:51
Pro ujasnění: u Jediů se rozlišuje titul Velmistra (Grand Master) a Předsedy nejvyšší rady Jediů (Master of the Order), přičemž povětšinou náležely stejné osobě. Nicméně tam existovaly i výjimky, jako třeba když Mace Windu držel titul předsedy a Yoda titul velmistra; posléze se Windu 22 BBY vzdal titulu předsedy v prospěch Yody aby se osobně mohl zúčastnit bojů v Klonových válkách, a tam by bylo předsedat Radě přes holoprojekce poměrně komplikované když teoreticky Rada zasedala každý den (Yoda se účastnil jen na konci bojů u Kashyyku, jinak se zdržoval převážně na Coruscantu právě kvůli soustředění těchto funkcí)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Hexen
28-29
4. Červenec 2013 - 20:23
to je predsa jedno že tu bude 50 imperátorov a 50 veľmajstrov
toto nie je film , ale web o SW , nemusíme sa úplne držať to čo je napísané

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:09
Imperátoři jsou správci a admini této skvělé stránky... :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 19:28
Já bych to viděl takhle
Sithský přisluhovač
Sithský adept
Sithský akolyta
Sithský válečník
Sithský nájezdník
sithský vrah
Proroci temné strany
Temný Pán ze Sithu
EDIT: A Admini by byly Imperátoři

Glory to the emperor!

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 19:29
Je to dobrý nápad. Sice bysme se bez těch hodností obešli, ale bylo by to zajímavé zpestření. Ale pokud by to tak bylo, dal bych ještě třetí stranu. První by byli ti Jediové, druhá strana Sithové a třetí bych dal vojáky. Klasicky podle hodností: vojín, seržant, generál atd. A třeba ještě nějaké specializace jako komando, snowtrooper, scout trooper...

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:32
to asi ne, je to takový divný, místo těch vojáků bych dal neutrální namezdní lovce...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 19:37
No tak námezdní lovci mi teda nepřipadají moc neutrální -_-

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:40
proč, chápeš, že jsou neutrální? Třeba Boba Fett pracoval pro Impérium i pro Jabbu...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 19:52
Jenže i Jabba se často řadí mezi "záporáky". Ale dá se říci, že i ti vojáci jsou neutrální, protože kloni sloužili nejdříve Republice a pak Impériu.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:55
jo 3. skupina by mohla být záporáci.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 19:57
??? Vždyť Sithové jsou záporáci...

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 20:03
Ale byli by tam třeba Cad Bane, Zirro atd.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 20:10
Ale tady se debatuje o hodnostech! U Jediů: Padawan, Rytíř, Mistr atd. U Sithů Vrah, Sabotér, Lord atd. a u vojáků třeba Vojín, ARC trooper, admirál atd. Tak nevím, proč tady cpeš určité postavy.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 20:11
no to by byla ta třetí skupina.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 20:12
Kámo, ty v tom máš fakt guláš.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 20:15
Myslím, že jeho přesdívka zde na webu mluví za vše :D

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
4. Červenec 2013 - 20:22
To co tady teď řešíte jsou úplné pi..... ehm kraviny.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 20:25
Souhlasím. Ale já se mu to jen snažil vysvětlit, když to špatně pochopil. Jenomže jsem nevěděl, že je buď tak blbý, že to nepochopí ani když mu to vysvětli dva lidi nebo tak arogantní, že stejně pořád tvrdí svoje :P

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
4. Červenec 2013 - 19:58
Bez urážky. Ty jsi fakt jouda nebo sis ty komenty tady nečetl? Navrhly se hodnosti podle Jediů (kladní). Potom se navrhla druhá skupina Sithů (záporáci). A pak jsem navrhnul ty vojáky, kteří se dají brát, jako neutrální :P

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 20:05
Ale já to myslel jako republika Clone trooper, arc trooper, clone captain, atd.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 19:59
Myslím, že už to zbytečně komplikujete.
Light side X Dark side... Oukey, ale víc rozvádět snad netřeba. Můj názor.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 19:38
Pokud vím tak oni ani žádné hodnosti nemaj

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
4. Červenec 2013 - 14:16
No to ne! Docela hrozná představa, kdyby u mého nicku bylo něco, co by bylo spojováno s Jedii nebo Republikou. (:D)

Ale ne... nápad je to dobrý. :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
4. Červenec 2013 - 14:03
Mě by se to líbilo :-) U toho bodování u povídek bych ale zvolil nějakou základní hodnotu a tu pak násobil hvězdičkama, totéž pak případně u "palců" u komentářů, ať pak kdejaký spammer co napíše plno zbytečných a otravných komentářů nemá stejnou hodnost jako normálně přispívající člen. A úplně nejlepší by bylo, kdyby k hodnostem byl i nějaký hezký grafický proužek :-D

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
4. Červenec 2013 - 14:36
O grafiku by se určitě někdo postaral.

Ale osobně mi to nepřijde moc potřeba (to neznamená, že jsem proti). Nejsme forum, abychom si počítali příspěvky a moc dalších faktorů se tu nedá sledovat (povídky jsou možná dobrý nápad). Navíc je tu málo lidí, kdo by to dokázali napsat.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
4. Červenec 2013 - 20:34
Podle mě by to bylo užitečné a zajímavé. Kdyby se daly získané body násobit mínusama a plusama, tak tady nedojde ke zbytečnému spamu kvůli získání vyšší hodnosti. Ten, co by měl kvalitnější a konstruktivnější komentáře => měl by hodně plusů by měl vyšší hodnost, a ostatní...joudové (ano, tento výraz jsem použil schválně), co jenom spamují zbytečnými dotazy aj. by měli menší hodnost. Může to pak ukazovat třeba to, jak kdo bere diskuzi (či psaní povídek aj.) seriózně a kdo jen kazí zbytečnostmi.

Technicky by to problém neměl být co vím, je to jen vytahování dat z databáze a následné porovnávání (základní věci z PHP).

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Červenec 2013 - 20:39
Dobře. Ale hodně často tu vídám, že někdo napíše sálodlouhý, smysluplný a konstruktivní komentář a dostane třeba deset mínusů, protože má menšinový názor. A ten kterej ho pak usadí jednou větou dostane třeba pět palců nahoru. Čili by to bylo celkem neobjektivní hodnotit podle palců. Můj názor.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
4. Červenec 2013 - 21:04
Máš pravdu. Nicméně se jedná o většinový názor, a to už je pak o tom jak normální uživatele tady jsou... Teoreticky by se tam dal dát spodní limit, ale to už mi pak začíná připadat až moc přeplácaný :-)

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Trigatron
34-35
4. Červenec 2013 - 14:21
Já bych se držel osvědčeného systému. Je to grafické a pod obrázkem se to bude lépe vyjímat. :)
odkaz »

"You may fire, when ready."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele valada06
27-28
4. Červenec 2013 - 16:27
Nechci k tomu být pesimistický, ale takový systém se (skoro) vždy zvrhne do spamu, kdy se daní uživatelé snaží napsat co nejvíc většinou bezpředmětných příspěvků jen proto, aby získali vyšší hodnost.

„Když od síly vzdálíš se, věz, že to nebyla Síla, co pohnulo se.“

- Yoda

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Trigatron
34-35
4. Červenec 2013 - 19:35
Na to existuje vojenský postup, kterému se říká degradace. Ale máš pravdu...

"You may fire, when ready."

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
4. Červenec 2013 - 19:56
Nebo to uděláme tématické k Cw
Galaktická republika a Seperatisti

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
4. Červenec 2013 - 21:16
Mohlo by se to udělat podle bodů a taky podle toho jak který uživatel je na tomhle webu dlouho. I když tohle asi moc realné není...

Glory to the emperor!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele LosBuritos
4. Leden 2014 - 9:01
podle toho jak je tu uživatel dlouho... to zní dobře

The crystal is the heart of the blade.
The heart is the crystal of the jedi.
The jedi is the crystal of the force.
The force is the blade of the heart.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2013 - 20:53
Něco takového zní sice zajímavě, ale jak už bylo řečeno, přineslo by to asi více problémů než užitku, protože někdo by se cítil povýšený nad ostatní díky své "funkci" - sice by se dala udělat i degradace, ale to by zase byly další nároky na programování. Také je diskutabilní bodování, protože pokud někdo nepíše povídky, ale píše skvělé komentáře, proč by měl být diskriminován - či pokud někdo sepíše jako povídku nějaký hrozný brak, tak dostane body zadarmo -> i tohle by se dalo ošetřit, ale jsou to další potíže.

I kdyby se však vše vychytalo, tak se najdou tací, kteří si budou stěžovat, že mají málo bodů, přičemž tamti dělají míň a mají větší hodnost, apod. Stačí se podívat, jak někteří hrotí hodnocení svých komentářů, což je dle mého dětinské - berte to s rezervou, najdou se i výjimky, kdy je prostě komentář "dobrý", ale někdo má něco proti autorovi. Já mám většinou komentáře hodnocené kladně, i když to bude i tím, že mám u jména "Správce" a snažím se psát tak, abych nepůsobil agresivně, ale abych sdělil svůj pohled na věc co nejvíc neutrálně - to se mi však vždy nepovede a mám komentář v "mínusu". Kecal bych, kdybych tvrdil, že je mi to jedno - jasný, mrzí mě to, mám pocit, že mám pravdu, ale snažím se to překousnout a nepitvat to, protože to přináší akorát víc problémů. Avšak pokud se nyní podívám na některé diskuze zpětně, tak vidím, že jsem se hádal akorát o blbostech - a neměl jsem vždy pravdu.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+4
-1
Obrázek uživatele LosBuritos
4. Leden 2014 - 8:58
No nejsem si jist…vždy jsem měl tuto stránku rád protože komunita je mírumilovnější než na postavách.cz a teď by měla být stejná…omlouvám se ale moc se mi to nechce líbit

The crystal is the heart of the blade.
The heart is the crystal of the jedi.
The jedi is the crystal of the force.
The force is the blade of the heart.

+1
0
-1