Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Karen Traviss - Rozkaz 66 SPOILERY

Napsal: Luke
Dne: 16.3.2015 12:11
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Ahoj,

jaký máte názor na tuto knihu? mě se líbila, ALE až na pár věcí: Smrt Tur-Mukan byla udělaná podle mě špatně a taky se mi nelíbilo, že se Travissová navážela do Kenobiho a potažmo možná až příliš do řádu Jedi vždyť Yodovi se ta válka také nelíbila. Jaký máte názor vy?

(Možná by nebylo od věci vyměnit si názory/postřehy i na další knihy:-))
Přidat komentář
Obrázek uživatele sith
23-24
16. Březen 2015 - 19:33
To je ten 4. díl republic comanda?

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
17. Březen 2015 - 11:31
Ano je:-) Omlouvám se za spoilery:-(

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
17. Březen 2015 - 13:44
v pořádku, mě to stejnak často vykecaj kámoši...

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Kuxa
22-23
22. Březen 2015 - 14:23
Mně se kniha líbila, akorát mi občas přišla jako dívčí román, hlavně když přišlo na vztahy.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Luke
23. Březen 2015 - 14:39
Mě tedy ne, co Ti na tom přišlo jako dívčí román? (Ani ve vztazích mi to nepřišilo, nijak mě tam ty vztahy nerušili spíš doplňovali celkový zážitek z knihy.) Jinak jsem moc rád,že na toto téma ještě na někdo reagoval, potěšil jsi mě:-)

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
20. Duben 2015 - 13:52
smrt Etain byla vážně nečekaná rozhodně jsem nečekal tenhle způsob a návážení do řádu jedi no v tomhle máš taky pravdu

+1
0
-1