Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Aprílový vtípek

Napsal: Viq
Dne: 1.4.2013 1:10
Kategorie: Připomínky k webu (2012 - 2015)
Zpět na fórum

Od šesti píšu dokumentaci k maturitní práci, šest hodin píšu nějaký bláboly, který budu asi stejně muset přepsat... nu a když se jdu podívat, co je nového, tak na mě obrazovka vyplivne změť na prvních pohled šíleností... no myslel jsem, že jsem zas nějak podělal písmo ve Chromu, abych se náhodou nenudil. No naštěstí mi relativně rychle došlo, o co go, akorát jsem nedokázal zaregistrovat tlačítko "Vypnout aprílový vtípek". Musím uznat, že letos je to opět povedené... byl jsem zvědavý, co přijde, ale tohle jsem opravdu nečekal... sice si s tím člověk neužije tolik legrace jako při minulým vtípku, kdy jsem přesvědčoval uživatele o tom, že hlavní postava opravdu umře (a výtečně se bavil), ale má to něco do sebe... budu se přesvědčovat, že si třeba někdo nevšimne toho tlačítka na vypnutí a pokusí se si toho co nejvíc přeložit.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Snips
26-27
1. Duben 2013 - 1:25
ono jenom najít to tlačítko je docela těžký... :)

Původně se říkávalo "dvakrát měř, jednou řež" , ale pro Sithy se muselo upravit na "nemusíš měřit, stejně si uřízneš jen ostudu".

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
1. Duben 2013 - 10:40
No jak jsem zapl starwars.cz a viděl jsem to, říkal jsem si: "Co to je? Proč je všechno v Arebeshi?" První co jsem udělal, bylo, že jsem na googlu hledal abecedu aurebesh a zkoušel to tu rozluštit jak debil :) Až pak jsem si všiml toho: vypnout aprílový vtípek :D No je to celkem povedené :D

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+3
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
1. Duben 2013 - 12:04
zabít :-D

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Duben 2013 - 12:54
To neni fér... mně to nefunguje... :(

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
1. Duben 2013 - 13:04
Máš zapnutý JavaScript?

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Duben 2013 - 14:38
Pokud vim, tak jo...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
1. Duben 2013 - 14:39
Nic nepřečtu :(
EDIT: Dobře já, napsal sem to "naslepo" a tipoval sem CAPTCHA :D

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Azureta
1. Duben 2013 - 17:58
Jdu na denní obhlídku internetem: gmail,... až dojdu ke starwars.cz - první myšlenka: to se admini zbláznili, že přepsali stránky do aurek-besh? pak mě dole upoutala ikonka vypnout aprílový vtípek... =DDD

Do or do not. There is not try.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Const.ex
33-34
1. Duben 2013 - 18:44
Tak ač mám vysoké teploty, kapesníky všechny posmrkané a přes kašel nemůžu skoro dýchat, tak tady u toho sem se hodně od plic nasmál (ale spíš to znělo jako sípání a kašel) :-D

+1
+2
-1
Obrázek uživatele MachTomPo
24-25
1. Duben 2013 - 18:51
První co mě napadne tak že se někdo s tím písmem pomátl a až pak si uvědomím, že je apríl. Vážně dosti pěkné.
Navrhuji nechat tu to tlačítko zapnout aprílový žertík.
EDIT: Je to jen návrh

http://starwars.com/play/online-activities/darth-maul-me/index.html

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Duben 2013 - 19:26
S tím tlačítkem souhlasím, sice budu muset chodit na bráchův počítač, ale na to si zvyknu... :)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele bariss offee
21-22
2. Duben 2013 - 17:07
Oni nás napadly Číňani??????
toho tlačítka jsem si nevšimla.
chtěla jsem napsat něakej koment k něakýmu videu a ta CAPTCHA to už jsem nemohla tak jsem to musela vypnout (velice nerada).
a druhej den zjistim že se to dalo vypnout.WTF!!!!!!!!!

Enemy in my enemy is my friend - Bo- Katan

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Exarkun
26-27
3. Duben 2013 - 20:53
Mě se i ten CAPTCHA kód podařilo zdolat, ale chvíli to trvalo. Jednoduše jsem podle 2 ze 4 možností odvodil, co jsou písmena R D C P O jak jsem na to přišel je asi opravdu zbytečné vysvětlovat :D no a podle toho jsem si už dokázal odvodit i zbytek, ale i kdybych si toho skrytého tlačítka vypnout všiml, nevypnul bych to

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
+2
-1