Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Zvláštní otázka

Napsal: Pětka
Dne: 10.11.2012 19:21
Kategorie: Připomínky k webu (2012 - 2015)
Zpět na fórum

Tak tohle je divná otázka:
Která z následujících položek do seznamu nepatří ?
Obi-Wan /
Ventress /
Vader /
Sidious /
Maul........

Má několik možných odpovědí:
1. Obi-Wan - je zde jediný Jedi /
2. Ventress - je zde jediná žena /
3. Vader - je jediný kdo nebyl v době Klonových válek........

Jsou dobře všechny nebo jenom jedna ?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
10. Listopad 2012 - 19:25
Obi-Wan, protože to není sith.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Listopad 2012 - 19:32
Vybíráš pouze v rámci Jedi × Sith (pozor, Anakin a Vader jsou tam jako dvě odlišné osoby). Ani mě nenapadlo, že by to šlo i jinak :D

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
10. Listopad 2012 - 20:43
proč je Anakin myšlen jako Jedi a Vader jako Sith, když tam máte jako Sitha označeného i Dookua, přitom by tam měl být jako Tyranus, aby to pak dávalo smysl s tím Anakinem

protože jestli je podle vás Dooku Sith, není důvod si myslet, že Anakin není Sith

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Listopad 2012 - 20:51
Good point, zaměnil jsem ho za Tyranuse.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
10. Listopad 2012 - 20:07
Obecně bývají tyto řady nesmysl, bývají často nejednoznačné...
Mám takovou historku ze školy, učitelka na AJ dala do písemky následující řadu: sand-grass-Yellowstone-stone-water
měli jsme vybrat co do ní nepatří, vybral jsem Yellowstone, protože je to název, jenomže správná odpověď měla být podle ní sand, protože v Yellowstonu písek není. Napadají mě tak dvě věci k tomu: 1) učitelka je iracionální, protože by měli položky mít stejnou hodnotu a žádná by neměla být nadřazená jako Yellowstone, takže se mýlila a za 2) nevím jak to souviselo s Angličtinou, protože i když jsem byl v AJ velice dobrý, toto mi zhoršilo písemku...

Každopádně k čemu jsem tím chtěl nabádat je to, aby jste jako takovéto robo-odhalovací kódy nepoužívali "co mezi ostatní nepatří", ale třeba otázky typu kdo byl Yoda (Jedi×Sith×Bounty Hunter×Pirate×Smuggler×Clone Trooper×Droid)

Dík :)

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+3
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Listopad 2012 - 20:14
Hádanky jsou tam taky. Je tam víc druhů modulů a vybírá se vždy náhodný :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
10. Listopad 2012 - 20:30
já tím nechtěl říct, co tam přesně máte dát, ale co byste tam dávat rozhodně neměli, je pravdou, že některé otázky jsou tu velmi záludné, a není to moc o tom, jestli je to robot vs člověk, ale SW znalec VS ostatní lidi

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
10. Listopad 2012 - 20:33
Tak pokud někdo nezná SW, tak si holt musí "vyklikat" počítání :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele bonbon29
24-25
10. Listopad 2012 - 20:35
Mě se teda Star Wars otázky líbí víc, než opisování písmen.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
27. Listopad 2012 - 16:51
mně ty otázky moc nevadí, ale někdy...
A to opisování písmen. MOC DLOUHÉ. Aspoň pro mě. :)

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1