Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars The old republic- Credit escrow transfer

Napsal: vobokuba
Dne: 13.3.2014 18:01
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Ahoj, chtěl bych se zeptat,jak funguje Credit escrow transfer.Vím,že by to mělo přemístit určitý počet kreditů do inventu, právě mi běží 60ti denní předplatné, a v cartel marketu mi to píše,že to těď používám.Jak to mám sputit?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
13. Březen 2014 - 18:33
Credit escrow využiješ pouze když jsi F2P nebo Prefered status. Jakmile dosáhneš credit capu ( f2p 200k, ps 350k ) tak ti další vydělané credity jdou do escrow. No a tím credit transferem si je převedeš do inventáře ( pokud máš dostatek creditu v escrow samozřejmě ).

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele vobokuba
13. Březen 2014 - 20:17
No moc jsem to nepochopil,já jsem ''subsriber'' a mam kolem 250k.A ten transfer vezmu kde?

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
18. Březen 2014 - 21:55
Buď si ho kúpiš v cartel Markete(neviem ako to je presne) ale zdá sa mi že 75K stojí 60CC, 150K 150CC a 600K transfér stojí 240CC...
Ale lepšie to je cez GTM, (niekedy tie ceny sú vysoké a niekedy nízke)
No a vysvetlím to takto máš 350K a si teda na hranici, a v "escrow" máš 600K. Tak si teda kúpiš tranfér a budeš mať 950K( 350K + escrow 600K je 950K spolu)
A ešte jedna rada keď ich budeš kupovať cez GTM tak kupuj ich do 200K, ak to ponúkajú za napr. 450K tak sa to neoplatí.
Hej napísal som to čudne asi, ale prečítaj si to pomaly a snáď pochopíš :D :)
Ak to nechápeš i tak, link je tu:odkaz » (dúfam že som nič nespravil zle, myslím ten link)
EDIT: Edit: Keď píšeš že si sub, tak to nepotrebuješ, je to len pre F2P a pre preferred hráčov...

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele vobokuba
23. Březen 2014 - 10:49
Jo, tak díky. Takže, až mi vyprší 60ti denní, tak budu preferend, budu mít 350k, koupím si transfer a do inventu se mi přesune určitý počet, který si koupím + 350k? A budu moct z toho čerpat až budu zase sub ? A díky za odpověď.

+1
0
-1