Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

žádost o radu mistrú

Napsal: tomas5542
Dne: 27.4.2014 18:00
Kategorie: Stará republika - The Old Republic
Zpět na fórum

Prosim vas nevite jestli su nejake knihy o Darth Zannah okrem trilogie o Darth Baneovy
Nejake knihy kde by byla ona hlvna postava ne iba zminovana diki za odpoved a pripadnu pomoc
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Shadow
27. Duben 2014 - 19:17
Star Wars: Darth Zannah - Umění klamu (the art of deception). Ale nejsem si úplně jistý.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele tomas5542
27. Duben 2014 - 19:44
Diki moc a je to aj cz alebo sk??? Pripadne nevis kde by sa dala stahnut knizka???

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pisin
30-31
29. Duben 2014 - 7:37
Taky jsem si chtěl koupit knížky star wars the old republic a je to jen v angličtině nebo němčině.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
28. Duben 2014 - 7:28
už ne
jsou noncanon :D

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele tomas5542
28. Duben 2014 - 17:54
neda sa nikde kupit ani stahnut???
EDIT: stači aj fan preklad

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
28. Duben 2014 - 18:07
Koupit nevím, ale hledal jsem na stažení a marně.

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
28. Duben 2014 - 18:33
Já jsem měl Darth Bane: Dynastie Zla (ten název zní luxusně), a potom The Art of Deception (Umění klamu).
Pokud vím Dynastie Zla není v cz, takže neangličtináři mají smůlu.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele tomas5542
28. Duben 2014 - 19:20
Sakra škoda že to neni v cz dufam že to bude aspon fan translate v blizkej dobe

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
28. Duben 2014 - 22:22
Povedzte mi všetko čo viete o knihe Darth Zannah: Umenie Klamu :). Ja som sa dozvedel iba toľko, že je to fan made ale neviem či je to naozaj pravda. Prosím kde by som tú knihu mohol zohnať, neskutočne po nej prahnem. Vopred ďakujem za každú informáciu otomto drahocennom diele. Nech je Sila s vami. :D

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1