Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizody 7-9 nestačí, chystají se další filmy

Reklama
Napsáno dne 7.2.2013

Přibližně před třemi měsíci jsme vás informovali o epizodě 7, která byla oznámena v návaznosti na odkoupení společnosti Lucas Arts Disneym. Spolu s ní jsou naplánovány i epizody 8 a 9. To však není vše, chystají se i dva samostatné filmy, které budou na epizodách 7-9 zcela nezávislé.

Filmy budou minimálně dva a do kin by měly přijít krátce po epizodě 7. Bylo oznámeno, že budou od epizod 7-9 zcela odděleny, každý tento film by měl být věnován jedné konkrétní postavě. Zdali se bude jednat o Hana Sola, Boby Fetta, nebo třeba mistra Yody, už můžeme jen hádat. Není ani vyloučen příběh postav zcela nových, i když to je méně pravděpodobné.

„We are in development of a few standalone films, that are not part of the Star Wars saga... there are now creative entities working on developing scripts for what would be those standalone films.“

- Bob Iger, předseda společnosti Walt Disney

Scénář k prvnímu filmu má na starosti Lawrence Kasdan, který už se Star Wars zkušenosti má. Jedná se o scénáristu dílu Impérium vrací úder a spolu-scénáristu Návratu Jediho. Mimo jiné mezi jeho projekty patří i první Indiana Jones.

Druhý film pak má na starosti Simon Kinberg, který sepsal scénář např. k Sherlocku Holmesovi či filmu Pan a paní Smithovi.

Zdroj:
starwars.com