Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kontakt

Avatar uživatele Engineer Of KDY
Engineer Of KDY [Superadmin]
Současný hlavní administrátor, "manažer" a iniciátor obnovy tohoto webu. Máte-li s webem nějaký problém nebo objevíte-li nějakou chybu a nebo máte nápad co na webu zlepšit tak se na něho neváhejte obrátit.

Avatar uživatele Angelo
Angelo [Sponzor]
Angelo je člověk, který platí hosting a doménu webu, která mu v podstatě patří. Stará se o finanční stránku věci a administraci přenechává jiným. Web financoval i v době kdy byl téměř 2 roky mimo provoz a je tudíž jeden z lidí bez kterých by se tento web nemohl znovu otevřít.

Avatar uživatele Mistr George
Mistr George [Admin]
Pamatuje časy dávno minulé, kdy bylo možno cítit životní Sílu ve všech částech tohoto webu a kdy se zde scházela největší česká komunita SW fanoušků. Jako jeden z nich se proto rozhodl udělat vše, aby tyto časy zase vrátil a tak se připojil k týmu. Podílí se na dokončení rozpracovaných částí webu, doplnění seriálových databází a čištění odkazů na nefunkční videa.

Avatar uživatele Fives
Fives [Překladatel]
Se k překladu Clone Wars připojil spolu s Wraitem někdy kolem Umbary. Po nějaké době překládání kompletně převzali a připojila se k nim i Pětka. S koncem 2. série Rebels Fivese seriál přestal bavit a web se dostal mimo provoz. Tím překládání skončilo. S novou sezónou Clone Wars se však k překladu vrací v plné Síle.

Avatar uživatele Wrait
Wrait [Překladatel]
Překladatel a příležitostný pisálek. Silný zastánce prvních trilogií a zdatný znalec “legend”. Rád filozofuje nad technologiemi a životem Star Wars universa.

Avatar uživatele Coudy
Coudy [Redaktor]
Létá do nejvzdálenějších koutů předaleké galaxie, aby vám poskytl dostupné informace. Stará se o aktuality a přímou komunikaci s uživateli.

Avatar uživatele EuvEn
EuvEn [Redaktor]
Kdysi dávno v předaleké galaxii měla na starosti nahrávání videí a psaní článků, také patří mezi vášnivé čtenáře knih a teď se po letech vrací, aby také pomohla s obnovou webu a zapojila se do aktuálního dění okolo Star Wars.

Avatar uživatele Darth David
Darth David [Uploader]
Darth David je už na našem webu více než sedm let. Mimo jiné, doplňuje, udržuje a dohlíží na videa ve videosekcích Fanda a Videa.