Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

10 nových Star Wars seriálů a projektů!

Reklama
Napsáno dne 11.12.2020

Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. 

Star Wars: Rogue Squadron 

Hlavní novinkou je chystaný film, podle stejnojmenné videoherní série. Film by se měl objevit v prosinci roku 2023 a zaměří se na eskadru pilotů z Roque Squadron, která byla poprvé v Impérium vrací úder a podle které převzala název i videoherní série. Dle slov Lucasfilmu nám bude představena nová generace pilotů v příběhu mimo Vzestup Skywalkera. Film má na starost Patty Jenkins, která režírovala i Wonder Woman 1984.

Trailer: 

Star Wars Acolyte

Nový seriál v rukách režisérky Leslye Headland. Bude zasazen k finálním dnům éry The High Republic (přibližně 200 let před Skrytou hrozbou) a zaměří se na Sithy a růst Temné strany Síly v galaxii. Vzhledem k naprosto neprozkoumanému období má Leslye dost prostoru na vytvoření kvalitního mysteriózního thrilleru s návratem Sithů a vybudování základů pro Prequel filmy.

Ahsoka

Dlouho očekávaný spin-off Mandaloriana s všeříkajícím názvem se zaměří na další část života Ahsoky Tano. Do role se vrátí Rosaria Dawson, kterou jsme mohli vidět v druhé sérii Mandaloriana. Dějově má být zasazen zhruba ve stejné době, jako Mandalorian, tedy zhruba 5 let po bitvě o Endor ve filmu Návrat Jediho.

Rangers of the New Republic

Dvojka Filoni a Favreau pracují zároveň i na tomto projektu, zatím bez bližších informací.

Visions

V průběhu příštího roku se představí Star Wars Visions očima tvůrců japonského anime. 

Lando

Spekulovaný seriál s Landem Calrisssianem se stává skutečností. Režisérem bude Justin Simien. Prozatím je potvrzená účast Donalda Glovera

Obi-Wan Kenobi

O seriálu s Obi-Wanem Kenobim se ví už dlouho a přichází s novinkou o obsazení známého Haydena Christensena. V seriálu zastoupí samotného Darth Vadera. Kathlyn při tomto oznámení prohlásila, že se bude jednat o "odvetu století". Tato odvážná slova naznačují, že se Obi-Wan i jeho padlý padawan znovu setkají a nikoliv jen formou flasbacku.

The Bad Batch

A další seriál ze světa Star Wars, který byl oznámen od 7. série The Clone Wars se nám představuje v prvním traileru. Seriál využívá oblíbenou animaci původní show a představuje nám několik eventů, jako je první proslov Císaře Palpatina při zakládání Galaktického Impéria, návrat na Kamino, nebo Zygerrianské otrokáře z jednoho TCW příběhového archu a také Wilhuffa Tarkina!

Trailer: 

A další...

Dalšími seriály, prozatím bez žádných bližších informací je Andor (Seriál o Cassianovi z Rogue One) a A Droid Story.