Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim

Reklama
Napsáno dne 10.10.2020

Určitě už jste zaznamenali, že Obi-Wan Kenobi bude mít vlastní seriál. Jeho filmový představitel, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021.

McGregor prohlásil:" Je to příběh Obi-Wana Kenobiho, předpokládám. Není to všechno o mě (mluví o Kenobim), ale rozhodně tam bude dost mě, což je dobré. Start natáčení je v březnu příštího roku."

V rozhovoru došla řeč i na skutečnost, že McGregor se nesetkal se Sirem Alec Guinnesem, původním představitelem mistra Jedi, kterého můžeme pamatovat z původních Star Wars filmů, zejména z filmu Nová Naděje, kde se tato postava objevila poprvé. 

"Nikdy jsme se nesetkali, ale zbožňuju jeho práci." poznamenal McGregor. "Je pro mě určitá čest předstírat, že jsem on." Také zmínil, že sledoval mnoho starších filmů, ve kterých Guinnes hrál, aby se na roli připravil co nejvěrněji. 

Na úryvek z rozhovoru se můžete podívat zde:

 

Obi-Wanův seriál byl oznámen v roce 2019. V dřívějším rozhovoru pro Entertainment Tonight McGregor řekl, že v plánu je jediná série, která bude mít 6 epizod. Událostmi bude zasazena 8 let po událostech z filmu Star Wars III: Pomsta Sithů a 11 let před událostmi ze Star Wars: Nová Naděje. Na světlo světa by se mohl dostat v první polovině roku 2022.