Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Coudy


Obrázek uživatele Coudy
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Coudy
2108
Jan
Hejcman
[Redaktor]

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 21 nebo 22 let)
Další informace: Identifikuji se jako nerd, který je pro každou špatnost. Urdžuju si přehled ve filmových, knižních, herních a komiksových světech, pár seriálů se v repertoáru taky najde. Převážně se jedná o sci-fi a fantasy, nejvíce pak Star Wars, Doctor Who, Lord of the Rings a The Witcher.

Z komiksů můžu vytáhnout asi nejoblíbenější The Fables, The Walking Dead, pak Lucifer a Sandman, protože Neil Gaimann je bůh a mistr scénárismu.

Nevyhýbám se jakýmkoliv tématům, která se dají probrat, hrozně rád mluvím a vyprávím příběhy, když jsou lidi ochotni poslouchat.

Uživatelův podpis: I'm one with the Force and Force is with me.
Na webu je již: 7 let 9 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Frapmin, Snips, Clonetrooper Neyo, Mistr jouda, Ahsoka_Tano