Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »

Původní administrátorský tým

(Informace o jednotlivých členech nejsou aktuální + Tato stránka prochází úpravami.)

Avatar uživatele HorLukRos
HorLukRos [Bývalý admin]
Vrchní administrátor a tvůrce tohoto webu. V poslední době se stará spíše o technickou stránku věci, v případě problému kontaktujte nejprve Viqa.Avatar uživatele Viq
Viq [Redaktor]
Administrátor, respektive hlavní správce. Stará se o formálnější záležitosti a styk s uživateli. Nejaktivnější z týmu - v případě problému kontaktujte nejprve jeho. (Pro rychlé vyřízení žádostí použijte Skype)


Avatar uživatele Milda
Milda [Správce]
Milda stojí za založením původního portálu clone-wars.cz, díky kterému vzniklo starwars.cz. Nebýt tedy něj, tento portál by tu dost možná nebyl. Na tomto webu má roli vrchního správce a redaktora.


Avatar uživatele Yellyman
Yellyman [Správce]
Yellyman má na starosti vytváření a editaci různého obsahu na webu a administraci a moderování v obecné rovině, případně doplňování některých neúplných sekcí webu.


Avatar uživatele EuvEn
EuvEn [Uploader]
EuvEn je jedna ze dvou dívek v řadách administrátorského týmu. Má na starosti zejména uploadování videí a jiných materiálů (samozřejmě vždy pouze legálních). Dále má roli redaktora a editora.


Avatar uživatele Fives
Fives [Překladatel]
Fives se angažuje zejména v překládání seriálu The Clone Wars a Rebels a tvorbě titulků spolu s HorLukRosem a Wraitem. Mimo jiné má i redaktorské pravomoce, občas pomáhá při zakládání nových postav či nějaké editaci.


Avatar uživatele Wrait
Wrait [Překladatel]
Wrait je také překladatel a spolu s HorLukRosem a Fivesem se věnuje překládání seriálu The Clone Wars a Rebels. Dále pomáhá s korekturou překladu komiksů.


Avatar uživatele Pětka
Pětka [Redaktor]
Pětka je druhá dívka administrátorského týmu. Má funkci redaktora a stará se zejména o korekturu a přidávání zpráv a nejrůznějšího obsahu. Podílí se také na titulcích pro seriál Rebels.


Avatar uživatele Coudy
Coudy [Redaktor]
Coudy je nejnovější člen týmu. Má funkci redaktora a má na starost novinky zejména z oblasti Star Wars her, ale občasně píše i zprávy na jiné téma.