Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Původní administrátorský tým

(Informace o jednotlivých členech nejsou aktuální + Tato stránka prochází úpravami.)

Avatar uživatele HorLukRos
HorLukRos [Bývalý admin]
Vrchní administrátor a tvůrce tohoto webu. V poslední době se stará spíše o technickou stránku věci, v případě problému kontaktujte nejprve Viqa.Avatar uživatele Viq
Viq [Redaktor]
Administrátor, respektive hlavní správce. Stará se o formálnější záležitosti a styk s uživateli. Nejaktivnější z týmu - v případě problému kontaktujte nejprve jeho. (Pro rychlé vyřízení žádostí použijte Skype)


Avatar uživatele Milda
Milda [Správce]
Milda stojí za založením původního portálu clone-wars.cz, díky kterému vzniklo starwars.cz. Nebýt tedy něj, tento portál by tu dost možná nebyl. Na tomto webu má roli vrchního správce a redaktora.


Avatar uživatele Yellyman
Yellyman [Správce]
Yellyman má na starosti vytváření a editaci různého obsahu na webu a administraci a moderování v obecné rovině, případně doplňování některých neúplných sekcí webu.


Avatar uživatele EuvEn
EuvEn [Uploader]
EuvEn je jedna ze dvou dívek v řadách administrátorského týmu. Má na starosti zejména uploadování videí a jiných materiálů (samozřejmě vždy pouze legálních). Dále má roli redaktora a editora.


Avatar uživatele Fives
Fives [Překladatel]
Fives se angažuje zejména v překládání seriálu The Clone Wars a Rebels a tvorbě titulků spolu s HorLukRosem a Wraitem. Mimo jiné má i redaktorské pravomoce, občas pomáhá při zakládání nových postav či nějaké editaci.


Avatar uživatele Wrait
Wrait [Překladatel]
Wrait je také překladatel a spolu s HorLukRosem a Fivesem se věnuje překládání seriálu The Clone Wars a Rebels. Dále pomáhá s korekturou překladu komiksů.


Avatar uživatele Pětka
Pětka [Redaktor]
Pětka je druhá dívka administrátorského týmu. Má funkci redaktora a stará se zejména o korekturu a přidávání zpráv a nejrůznějšího obsahu. Podílí se také na titulcích pro seriál Rebels.


Avatar uživatele Coudy
Coudy [Redaktor]
Coudy je nejnovější člen týmu. Má funkci redaktora a má na starost novinky zejména z oblasti Star Wars her, ale občasně píše i zprávy na jiné téma.