Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Yellyman


Obrázek uživatele Yellyman
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Yellyman
0678
Jáchym
Sůra
[Bývalý Správce]

Napsat uživateli e-mail

E-mail: Yelly-man@seznam.cz
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1994 (je mu 29 nebo 30 let)
Další informace: nevyplněno
Uživatelův podpis: JAMU
Na webu je již: 12 let 7 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Halt01, Marka Ragnos, Snips, Evelynne Storm, klara1, valada06, HorLukRos, Wampyrelli, Sabaqeen, chuck21, Darth Mirek, PredsaJa, Lukynoluk, Mate, Darth2-D2, Oj-wuki, anabeth, bariss offee, kiki.mac., comander Wolf, Darth Severus, Rianna Saren, griefin, ingipp, fanda007, Orkin, Viq, Mistr jouda, Pětka, Gregor, Coudy, Obi-Ben, Sato