Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

klara1


Obrázek uživatele klara1
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
klara1
2114
Klára
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1999 (je jí 20 nebo 21 let)
Další informace: nevyplněno
Uživatelův podpis: "Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien
Na webu je již: 7 let 6 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Ashoka Tano, Asajj Ventress, Halt01, Darth Severus, Viq, Mate, Fík, Arnya, Anakin Solo, Coudy, Revolt Emtec, The Wrong Jedi, Sato, Abdilon, Mistr Windu, Mistr jedi, MarkusSecundus, Mistr jouda, anabeth