Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Coudy


Obrázek uživatele Coudy
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Coudy
2108
Jan
Hejcman
[Redaktor]

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 21 nebo 22 let)
Další informace: Identifikuji se jako nerd, který je pro každou špatnost. Urdžuju si přehled ve filmových, knižních, herních a komiksových světech, pár seriálů se v repertoáru taky najde. Převážně se jedná o sci-fi a fantasy, nejvíce pak Star Wars, Doctor Who, Lord of the Rings a The Witcher, Harry Potter... prostě všechno možný.

Z komiksů můžu vytáhnout asi nejoblíbenější The Fables, The Walking Dead, pak Lucifer a Sandman, protože Neil Gaimann je bůh a mistr scénárismu. Jo a taky zbožňuju Good Omens

Nevyhýbám se jakýmkoliv tématům, která se dají probrat, hrozně rád vyprávím příběhy, když jsou lidi ochotni poslouchat.

Uživatelův podpis: I'm one with the Force and Force is with me.
Na webu je již: 7 let 10 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Frapmin, Snips, Clonetrooper Neyo, Mistr jouda, Ahsoka_Tano