Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Coudy


Obrázek uživatele Coudy
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Coudy
2108
Jan
Hejcman
[Redaktor]

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 21 nebo 22 let)
Další informace: Identifikuji se jako nerd, který je pro každou špatnost. Urdžuju si přehled ve filmových, knižních, herních a komiksových světech, pár seriálů se v repertoáru taky najde. Převážně se jedná o sci-fi a fantasy, nejvíce pak Star Wars, Doctor Who, Lord of the Rings a The Witcher.

Z komiksů můžu vytáhnout asi nejoblíbenější The Fables, The Walking Dead, pak Lucifer a Sandman, protože Neil Gaimann je bůh a mistr scénárismu.

Nevyhýbám se jakýmkoliv tématům, která se dají probrat, hrozně rád mluvím a vyprávím příběhy, když jsou lidi ochotni poslouchat.

Uživatelův podpis: I'm one with the Force and Force is with me.
Na webu je již: 7 let 6 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Frapmin, Snips, Clonetrooper Neyo, Mistr jouda, Ahsoka_Tano