Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Sabaqeen


Obrázek uživatele Sabaqeen
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Sabaqeen
1845
Sabina
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1998 (je jí 25 nebo 26 let)
Další informace: nevyplněno
Uživatelův podpis: Nejhorší srážka v životě je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. A z takové srážky vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
Na webu je již: 11 let 9 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Padmé, klara1, Halt01, Evelynne Storm, Fyren, Mate, PredsaJa, Master Miruq, Lord ze Sith, anabeth, Hunter, Jaina, Azureta, Oj-wuki, Breed, bariss offee, bigboss, Audax, kipon, kiki.mac., booser terrik, Rianna Saren, AshokaTanoCZ, Exolistt, Asajj Ventress, Sato, Abdilon, Mistr Windu