Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »

PredsaJa


Obrázek uživatele PredsaJa
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
PredsaJa
2063
neuvedeno
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1993 (je mu 26 nebo 27 let)
Další informace: Odjakživa ma fascinovali sci-fi alebo fantasy filmy a knihy. Mojou prvou podmienkou vždy bola a bude kvalita. Tá kvalita, ktorá dokáže priniesť hlbší zážitok. A práve Star Wars mi ho ponúka. Občas pláva na povrchu, niekedy je skrytý hlboko v temných vodách. Vždy som však vedel, že tam niekde je a vždy bolo pre mňa zábavou tento hlbší zážitok objavovať.
Uživatelův podpis: prázdný
Na webu je již: 7 let 11 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Mate, Evelynne Storm, Sabaqeen, Yellyman, Oj-wuki, kiki.mac., Trigatron, Darth Nihilus, Viq, Sato, Wedge Antilles