Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars a Fénix PD na PragoFFestu

Reklama
Napsáno dne 27.1.2015

Festival popkultury a největší setkání fanoušků sci-fi, fantasy a her v ČR, PragoFFest, který se koná od 29.1. do 1.2., i letos nabídne některé zajímavosti a akce ze světa Star Wars.

Kromě účasti Rebel Legion, kostýmové organizace propagující Star Wars fandom a věnující se charitativním akcím, která nabídne v přednášce i postupy pro tvorbu kostýmů, se na festivalu objeví i amatérská dabingová skupina Fénix ProDabing, která kromě jiných projektů dabovala i řadu děl ze Star Wars, jako například Troopeři či Robot Chicken: Star Wars.

Zájemci si budou moci na místě vyzkoušet dabování a poznat tak, co dabing obnáší. Další informace o akci Fénix ProDabing včetně místa a času najdete na fenixprodabing.cz.