Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Více dílů v 2. sérii Rebels a návrat dalších postav

Reklama
Napsáno dne 3.2.2015

Star Wars Rebels (Povstalci) budou mít ve druhé sérii téměř dvojnásobný počet dílů, než v první. Tuto novinku oznámil na Twitteru Freddie Prinze Jr., který v seriálu dabuje Jedie Kanana Jarruse. Rebels by se tak pravděpodobně dostali na počet 22 dílů na sérii (1. série bude mít pouze 13 dílů), čímž by navázali na seriál The Clone Wars, který měl v 1. až 4. sérii také 22 dílů.

Billy Dee Williams, představitel pašeráka Landa Calrissiana, který se objevil v 9. dílu Rebels, pak portálu Cinelinx potvrdil, že se Lando v Rebels objeví v dalších příbězích. „Jasně! Další dobrodružství s Landem se už blíží,“ odpověděl Williams nadšeně na otázku, jestli se takřka roční práci s Rebels týmem objeví Lando ve více než jedné epizodě.

Fanoušky seriálu The Clone Wars určitě potěší, že se v Rebels pravděpodobně ukáže i nevypočitatelný pirát Hondo Ohnaka. Jeho dabér Jim Cummings v rozhovoru řekl: „Myslím, že vám můžu říct, že jsem zpět,“ což ještě doplnil: „Vrátí se [Hondo], ale těžko říci kdy, epizody se dělají v předstihu. Takže se budete muset podívat na všechny. Já se budu dívat každopádně, takže co.“ Nedá se tedy říct, zda Ohnaku uvidíme ještě v první sérii, ale pravděpodobnější se zdá až ta druhá. Stal by se také první postavou z The Clone Wars, která by se objevila i v Rebels.

Další postavou, která by se v Rebels měla objevit, by měl být Wilhuff Tarkin, kterého by měl dabovat (stejně jako v TCW) Stephen Stanton. Tarkin by se měl dokonce objevit v nejnovější epizodě Call for Action, která měla na WatchDisneyXD premiéru 2. února a na Disney XD bude mít premiéru 9. února.

Zdroje:
- StarWars7News
- TheForce
- JediNews
- JediNews