Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Více dílů v 2. sérii Rebels a návrat dalších postav

Reklama
Napsáno dne 3.2.2015

Star Wars Rebels (Povstalci) budou mít ve druhé sérii téměř dvojnásobný počet dílů, než v první. Tuto novinku oznámil na Twitteru Freddie Prinze Jr., který v seriálu dabuje Jedie Kanana Jarruse. Rebels by se tak pravděpodobně dostali na počet 22 dílů na sérii (1. série bude mít pouze 13 dílů), čímž by navázali na seriál The Clone Wars, který měl v 1. až 4. sérii také 22 dílů.

Billy Dee Williams, představitel pašeráka Landa Calrissiana, který se objevil v 9. dílu Rebels, pak portálu Cinelinx potvrdil, že se Lando v Rebels objeví v dalších příbězích. „Jasně! Další dobrodružství s Landem se už blíží,“ odpověděl Williams nadšeně na otázku, jestli se takřka roční práci s Rebels týmem objeví Lando ve více než jedné epizodě.

Fanoušky seriálu The Clone Wars určitě potěší, že se v Rebels pravděpodobně ukáže i nevypočitatelný pirát Hondo Ohnaka. Jeho dabér Jim Cummings v rozhovoru řekl: „Myslím, že vám můžu říct, že jsem zpět,“ což ještě doplnil: „Vrátí se [Hondo], ale těžko říci kdy, epizody se dělají v předstihu. Takže se budete muset podívat na všechny. Já se budu dívat každopádně, takže co.“ Nedá se tedy říct, zda Ohnaku uvidíme ještě v první sérii, ale pravděpodobnější se zdá až ta druhá. Stal by se také první postavou z The Clone Wars, která by se objevila i v Rebels.

Další postavou, která by se v Rebels měla objevit, by měl být Wilhuff Tarkin, kterého by měl dabovat (stejně jako v TCW) Stephen Stanton. Tarkin by se měl dokonce objevit v nejnovější epizodě Call for Action, která měla na WatchDisneyXD premiéru 2. února a na Disney XD bude mít premiéru 9. února.

Zdroje:
- StarWars7News
- TheForce
- JediNews
- JediNews