Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Více dílů v 2. sérii Rebels a návrat dalších postav

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele CadBane007
21-22
3. Únor 2015 - 20:18
Disney, stále čekám na nějakou dobrou zprávu. Já se těšil že první série bude zároveň poslední. Místo těchto kravin radši kanonizujte původní Expanded Universe a znovu vydejte (remasterované) SW hry, které vyšly do roku 2005 :D takové staré dobré Rogue Squadron nebo Shadows of the Empire v dnešní grafice by bodlo :D

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
3. Únor 2015 - 23:04
Rekanonizace by bylo psycho. Ať už to nechají tak jak být. Ale znovuvydání starých her má mou plnou podporu. Sice staré hry vycházejí s opravenou kompatibilitou (viz LucacArts hry na GoG.com), ale třeba KotOR hrát v rámečku (širokoúhlé prostě nejde) není zrovna nejzábavnější. Na druhou stranu ať to nedopadne jako Age of Empires 2, který vydali s podporou moderních rozlišení, upraveným ohníčkem, vodou a napálili na to cenovku tak šílenou, že mi málem vypadli oči. Nemluvě o tom, že hra po lokální síti byla zrušená :-/
EDIT: *Ať už to nechají tak jak to je.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1