Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Dohady: Možné postavy v Rebels a totožnost Fulcrum

Reklama
Napsáno dne 9.2.2015

Upozornění: Článek obsahuje možné spoilery k seriálu Star Wars Rebels. Zprávy nejsou oficiálně potvrzené.

Možné postavy v Rebels

Jason Ward, jeden z redaktorů serveru Making Star Wars, údajně na Marvel Comics akci odposlechl, jaké tři postavy by se měly objevit na začátku 2. série animovaného seriálu Star Wars Rebels.

Ze Staré trilogie by to měl být Darth Vader (jehož by měl dabovat James Earl Jones) a Palpatine (dabing neznámý). Darth Vader se již však objevil v rozšířené verzi filmu Star Wars Rebels: Spark of Rebellion, takže jeho účast by nebyla tak nečekaná. Vzhledem k tomu, že seriál Rebels se odehrává během vlády Impéria, tak ani účast Palpatina není překvapivá.

Server The Bearded Trio uvedl, že Vadera a Palpatina by měl doplňovat v „cameo roli“ Han Solo. Zpráva je však opět z neznámého a nepotvrzeného zdroje, ale už účast Landa Calrissiana v epizodě Idiot's Array naznačovala, že by se v Rebels mohl Han Solo objevit.

Totožnost Fulcrum

Fulcrum, tajemný informátor a zdroj povstalců v Rebels, by neměl být nikdo jiný, než jedna z hlavních postav Star Wars: The Clone Wars Ahsoka Tano. Nečekané, že?

Tvrdí to alespoň Jason Ward, který tuto informaci přinesl spolu s účastí Vadera a Palpatina (dabing Ahsoky by obstarala stejně jako v TCW Ashley Eckstein), a francouzská databáze dabéru RS Doublege, ve které má francouzská dabérka Ahsoky Olivia Luccioni vedle položky „Star Wars Rebels“ napsané výmluvné „Ahsoka Tano maskovaná jako Fulcrum“. Twitterový kanál Rebels Report pak tuto informaci údajně dostal potvrzenou přes e-mail od samotné herečky.

Zpráva opět nebyla zástupci Lucasfilmu potvrzena, ale určitý smysl by tento krok měl. Jednak by se mohl doplnit (dokončit) příběh Ahsoky, která na konci The Clone Wars opustila Řád Jediů a také by to pravděpodobně zvýšilo divácký zájem o Rebels.

Zdroje:
- Making star Wars
- Star Wars 7 News
- Twitter
- RS Doublage
- The Bearded Trio