Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Dohady: Možné postavy v Rebels a totožnost Fulcrum

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele PredsaJa
26-27
9. Únor 2015 - 16:38
Tvorcovia spočiatku volili veľmi opatrne svoje slová ohľadom výskytu Vadera a Imperátora. Ale bolo už vtedy zrejmé, že ich budú musieť použiť. Nemyslím si, že by ich mali v zálohe pre prípad, že by klesala sledovanosť, ale ako plán postupného vyvrcholenia seriálu. Tvorcovia v tomto prípade budú musieť postupovať ďaleko opatrnejšie, než v prípade TCW, pretože tu im prehrešky/ nezrozvanolosti/ nepresnosti nebudú odpustené. Je to podľa môjho názoru len otázka času, kedy ich "nasadia" na pár dielov (nemyslím, že budú hrať výraznejšiu rolu - aspoň nie v prvých 2-3 sériách) a možno dostanú väčší priestor s finále seriálu. Nebránim sa - ťažko bojovať proti Impériu, ak nebojujete priamo s tým, čo Impérium zosobňuje.

Keď som čítal pôvodný článok ohľadom Ahsoky v Rebels tak som buď nedočítal alebo prehliadol niektoré detaily, ktoré tento článok popisuje (asi sa čerpá aj z iných zdrojov, to som už nepozeral). Teraz sa mi zdá, že má viac a lepšie argumenty. Ja som čítal ohľadom "loga" na škatuliach, ktoré majú podobný, ale nie rovnaký tvar ako jej "čelenka" a podobne (takýchto "dôkazov" sa však dá nájsť neúrekom). Je však logické, že by sa mohla objaviť. Síce si tým vyslúžim "palce nadol", ale ja by som sa jej návratu do SW seriálu vôbec nebránil. Fanúšikovia by sa mohli "oprieť" o známu a obľúbenú postavu, tvorcovia by dostali priestor na rozvoj postavy a možno, ale čisto len možno, by sme sa mohli dočkať aj vyriešenia jej príbehu. Ale to zbytočne predbieham...

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Abdilon
12. Únor 2015 - 12:20
Tak když jsem si přečetl že by se Ahsoka mohla vrátit byl jsem natěšen , jelikož v CW jsem jí měl rád ,ale na druhou stranu se bojím aby jí nezmrvili jako skoro všechno co udělali .Ohledně Vadera a Palpatina se to dalo čekat že se časem objeví .

Není emocí, pouze míru.
Není nevědomosti, pouze poznání.
Není vášně, pouze klidu.
Není chaosu, pouze harmonie.
Není smrti, pouze Síly.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Kuxa
18-19
3. Březen 2015 - 14:46
Jooo! Byla by krása, kdyby Rebels uzavřeli neuzavřené postavy z TCW! Protože odchod Ahsoky byl opravdu takový neuzavřený... ještě by bylo dobré nějak uzavřít Asajj Ventress, ta mi taky připadla taková neuzavřená... nebo že by byla Inquisitor? Jistá podoba tam je... :D
EDIT: SPOILER!
---
Tak Ahsoka se v Rebels opravdu objeví! V poslední epizodě první série...
---

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
11. Březen 2015 - 14:27
Chtělo by to trochu víc novinek:-) (Ale na druhou stranu chápu, že máte taky jiné starosti:-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
11. Březen 2015 - 15:32
V nejbližší době je v plánu vydat zajímavý rozhovor s Filonim, ve kterém rozebírá spoustu věcí okolo Rebels. Také bych se chtěl konečně dostat ke krátkým webkomiksům vztahující se k epizodám The Clone Wars. Ale máš pravdu, budu se novinkám více věnovat :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Luke
11. Březen 2015 - 16:42
Děkuji za tak pozitivní odpověď:-D (Nečekal jsem to:-)

+1
0
-1