Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »
Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »

Třetí ročník StarWars ankety This Is Madness

Reklama
Napsáno dne 11.3.2015

This Is Madness, anketa o nejoblíbenější postavu z univerza Star Wars, začne 12. března svůj třetí ročník.

Jednotlivé postavy jsou v anketě rozděleny do dvou hlavních kategorií podle toho, zda patří k Temné či Světlé straně. Hlavní kategorie jsou rozděleny na podkategorie: rebelové, Jediové, pašeráci, příslušníci Republiky u Světlé strany; a kriminálníci, Sithové, námezdní lovci, příslušníci Impéria a separatisti u Temné strany. V těchto podkategoriích se utkávají vždy dvě dvojice protivníků.

Do ankety byla letos přidána řada nových postav jako Hera Syndulla, Kanan Jarrus, Inkvizitor a další ze seriálu Rebels či asistent Jabby Hutta Bib Fortuna. Někteří jako Hondo Ohnaka změnili strany, aby zvýšili své šance na výhru.

12. března začíná hlasování o chybějících postavách v anketě (Play-In matchups) a hlavní hlasování začne 16. března a skončí 7. dubna, přičemž každý den se bude hlasovat o jiné dvojici.

V minulých anketách vyhrála vždy Světlá strana v zastoupení Yody a Obi-Wana Kenobiho, kteří dvakrát ve finále porazili Darth Vadera. Hlasovat můžete na ThisIsMadness.StarWars.com a rozhodnout tak o dalším vítězství dobra nebo potěšit Imperátora a vybrat některého z jeho favoritů.

Zdroje:
- StarWars.com