Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »

Třetí ročník StarWars ankety This Is Madness

Reklama
Napsáno dne 11.3.2015

This Is Madness, anketa o nejoblíbenější postavu z univerza Star Wars, začne 12. března svůj třetí ročník.

Jednotlivé postavy jsou v anketě rozděleny do dvou hlavních kategorií podle toho, zda patří k Temné či Světlé straně. Hlavní kategorie jsou rozděleny na podkategorie: rebelové, Jediové, pašeráci, příslušníci Republiky u Světlé strany; a kriminálníci, Sithové, námezdní lovci, příslušníci Impéria a separatisti u Temné strany. V těchto podkategoriích se utkávají vždy dvě dvojice protivníků.

Do ankety byla letos přidána řada nových postav jako Hera Syndulla, Kanan Jarrus, Inkvizitor a další ze seriálu Rebels či asistent Jabby Hutta Bib Fortuna. Někteří jako Hondo Ohnaka změnili strany, aby zvýšili své šance na výhru.

12. března začíná hlasování o chybějících postavách v anketě (Play-In matchups) a hlavní hlasování začne 16. března a skončí 7. dubna, přičemž každý den se bude hlasovat o jiné dvojici.

V minulých anketách vyhrála vždy Světlá strana v zastoupení Yody a Obi-Wana Kenobiho, kteří dvakrát ve finále porazili Darth Vadera. Hlasovat můžete na ThisIsMadness.StarWars.com a rozhodnout tak o dalším vítězství dobra nebo potěšit Imperátora a vybrat některého z jeho favoritů.

Zdroje:
- StarWars.com