Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Třetí ročník StarWars ankety This Is Madness

Reklama
Napsáno dne 11.3.2015

This Is Madness, anketa o nejoblíbenější postavu z univerza Star Wars, začne 12. března svůj třetí ročník.

Jednotlivé postavy jsou v anketě rozděleny do dvou hlavních kategorií podle toho, zda patří k Temné či Světlé straně. Hlavní kategorie jsou rozděleny na podkategorie: rebelové, Jediové, pašeráci, příslušníci Republiky u Světlé strany; a kriminálníci, Sithové, námezdní lovci, příslušníci Impéria a separatisti u Temné strany. V těchto podkategoriích se utkávají vždy dvě dvojice protivníků.

Do ankety byla letos přidána řada nových postav jako Hera Syndulla, Kanan Jarrus, Inkvizitor a další ze seriálu Rebels či asistent Jabby Hutta Bib Fortuna. Někteří jako Hondo Ohnaka změnili strany, aby zvýšili své šance na výhru.

12. března začíná hlasování o chybějících postavách v anketě (Play-In matchups) a hlavní hlasování začne 16. března a skončí 7. dubna, přičemž každý den se bude hlasovat o jiné dvojici.

V minulých anketách vyhrála vždy Světlá strana v zastoupení Yody a Obi-Wana Kenobiho, kteří dvakrát ve finále porazili Darth Vadera. Hlasovat můžete na ThisIsMadness.StarWars.com a rozhodnout tak o dalším vítězství dobra nebo potěšit Imperátora a vybrat některého z jeho favoritů.

Zdroje:
- StarWars.com