Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nová mobilní hra na Android a iOS s motivem Povstalců

Reklama
Napsáno dne 26.3.2015

Disney Interactive a Lucasfilm spustily novou mobilní hru pro iOS a zařízení Android. Hra nese název Star Wars Rebels: Recon Missions a je k dispozici zdarma na Google Play a Apple iTunes.

V této nové plošinovce můžete hrát například za Ezru Bridgera, hlavní postavu seriálu Star Wars Rebels. S ním můžete v celkem 35 levelech bojovat proti stormtrooperům, zachraňovat obyvatele Lothalu a zasévat tak jiskru rebelie.

  • V obchodě si můžete zakoupit také Jediského kovboje Kanana Jaruse, nebo Sabine Wren, specialistkou na výbušniny, kteří do hry přinesou ještě dalších 30 misí zakončených bitvou s bossem.
  • Za zachraňování občanů získáváte body „Naděje“.
  • Lze si postavit a vylepšovat vlastní Povstalecké útočiště či továrnu na droidy.
  • V misích jsou schované tajné místnosti, které poskytují zajímavá překvapení a přinášejí různé bonusy.
  • Hra by měla přinést „skutečný Star Wars zážitek“ díky ohromující grafice, vylepšenému stínování a dynamickým vizuálním efektům.

Ve hře je zakomponovaný model mikrotransakcí, kvůli němuž si musíte většinu herního obsahu dokoupit. Na vyzkoušení jsou k dispozici pouze první 4 úrovně, ve kterých byste měli mít možnost vyzkoušet si vyhýbání se TIE fighterům či jízdu v AT-MP.

Zdroje:
- Disney interactive