Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nový pinball stůl od Zen Studios s tématikou Rebelů

Reklama
Napsáno dne 1.4.2015

Herní studio Zen Studios uveřejnilo na svém blogu zprávu, že do svých pinball her přidá další herní stůl, tentokrát s tématikou Star Wars Rebels. Rozšíří tak řadu Star Wars stolů, které jsou již nyní k dispozici.

Stůl bude opět obsahovat plně animované lodě jako Ghost a TIE fightery, Chopperovo vlastní minihřiště a sedm vzrušujících misí inspirovaných ze seriálu. Nebudou chybět ani hlavní postavy Kanan Jarrus, Ezra Bridger, Sabine Wren a další členové posádky Ghostu.

Hrací plocha bude přístupná na všech platformách, pro které již Zen Studios pinball vytvořilo, tedy Pinball FX2 (Windows), Star Wars Pinball: Heroes Within (PlayStation), Star Wars Pinball 3 (iOS, Android) a Zen Pinball 2 (OS X). Zakoupit si ho budete moci v týdnu okolo 27. dubna, tedy těsně před Star Wars May the Fourth Celebrations. Cena se bude ještě upřesňovat, ale dá se očekávat, že bude kopírovat současné ceny ostatních stolů, tedy kolem 2$ (50Kč) pro mobilní systémy a 10$ (250Kč) pro desktopové systémy.

Zdroje:
- Zen Studios