Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Začíná Star Wars Celebration v Anaheimu

Reklama
Napsáno dne 16.4.2015

Star Wars Celebration v Anaheimu, jedna z nejočekávanějších akcí letošního roku pro fanoušky Star Wars, začíná. Vzhledem k řadě novinek, které se mají na Celebration objevit, je letošní akce označována jako jedna z největších za poslední léta.

Letošní Celebration bude jako první živě přenášen portálem StarWars.com, a to celosvětově (těžko lze však odhadnout, zda bude přenos kvůli omezením přístupný i v České republice). Fanoušci, kteří se do Anaheimu nedostali, tak budou moct shlédnout více než 30 hodin přenosu přímo u sebe doma.

Největší pozornost na sebe pravděpodobně strhne ihned ze začátku nový teaser na Star Wars VII: The Force Awakens, který uvede režisér J. J. Abrams a producentka Kathleen Kennedyová.

V přenosech by se měly objevit také rozhovory s řadou slavných osobností ze Star Wars jako Mark Hamill (Luke Skywalker), Carrie Fisherová (Leia Organa), Anthony Daniels (C-3PO), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine) a další.

Premiéru by si měl odbýt také Star Wars Battlefront, jelikož autoři umožní vylosovaným fanouškům vyzkoušet si testovací verzi. Bohužel se nedá říct, zda uniknou některé detaily ze hry, jelikož podle dosavadních zdrojů je možnost 3-4 hodinového hraní podmíněna mlčenlivostí.

Další informace o Celebration najdete také na oficiálních stránkách Star Wars Celebration. Slavnost bude trvat 4 dny a končí v neděli v 15:30 PST (pondělí 0:30 SEČ).

Update 1:

Na YouTube byl uveřejněný přímý přenos The Force Awakens panel.

Zdroje:
- StarWars7News
- StarWars.com