Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nový teaser k druhé sérii SW: Rebels

Reklama
Napsáno dne 8.6.2015

V posledních několika dnech byla uveřejněna hned dvě videa týkající se pokračování animovaného seriálu Star Wars Rebels.

První z videí je samotný teaser. Zde si můžeme všimnout, jak se Rebelové naloďují do stíhaček, milovníci vesmírných potyček se tak pravděpodobně mají na co těšit. Planeta Lothal také dle všeho bude čelit invazi či rozsáhlému pátrání po rebelech, což by seriálu mohlo dodat temnější atmosféru. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Darth Vaderovu přítomnost a vysokou pravděpodobnost střetu mezi temným lordem a jeho bývalou padawankou.

Druhé video se týká právě Ahsoky. Jsou do něj zakomponovány sestřihy ze Star Wars: The Clone Wars, kresby ze studia i nové záběry ze Star Wars Rebels. Celé video je prokládáno komentáři Davea Filoniho, výkonného producenta, a Ashley Ecksteinové, která Ahsoce propůjčila svůj hlas.

Probírají například Ahsočin vývoj a Filoni také nastíní možnost jejího střetu s Darth Vaderem.

„Ahsoka bývala spíše jako Ezra - byla student, byla padawan. Nyní je spíše jako rádce nebo učitel. Je více jako Obi-Wan či Yoda,” zaznělo ve videu.