Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Novinky ke Star Wars 7: Síla se probouzí

Reklama
Napsáno dne 30.6.2015

* Článek obsahuje možné spoilery ke Star Wars: Epizoda VII: Síla se probouzí.


Promo plakát

Nejprve v ruském magazínu s Legem a následně i na předmětu prodávajícím se na e-bayi se objevil zatím oficiálně neuvedený promo plakát k sedmé epizodě Star Wars.

Kromě Kylo Rena (Adam Driver) a zástupů stormtrooperů jsou na fotce vidět i rebelové Rey (Daisy Ridley), Finn (John Boyega), Poe Dameron (Oscar Isaac) a droidi R2-D2, BB-8 a C-3PO (Anthony Daniels).Původ Prvního řádu

Na jednom z uniklých obalů pro hračku stormtroopera Prvního řádu, organizace sestavené ze zbytků Galaktického Impéria, unikl částečný původ této organizace:

„Shocktroopeři odění v bílém brnění se poprvé ukázali galaxii během první bitvy Klonových válek. Brnění klonových vojáků se takřka ihned stalo ikonickým: silný a neústupný bílý vzhled symbolizoval naději, že v galaxii opět může nastat mír a stabilita. Tento sen o míru však padl s Republikou a Impérium, které zabralo její místo, vynucovalo řád za použití jakýchkoliv prostředků. Vojákům ve Velké armádě Republiky bylo dáno nové jméno: Stormtroopeři. Jak tito bývalí ochránci galaktického míru nemilosrdně potlačovali veškerý odpor v galaxii, jejich bílé brnění se stalo symbolem utlačování a neomezené Císařovy vůle. Tyranie Impéria však nakonec zažehla Rebélii a legie stormtrooperů byly roztroušeny po jeho pádu. Nyní, se vzestupem Prvního řádu, se otevírá další kapitola odkazu Stormtrooperů, když začíná nová éra bezohledné krutosti.“


Překvapení schované na stránkách The Force Awakens

Menší překvapení čeká na návštěvníky oficiální stránky The Force Awakens, když trochu více prozkoumají „galaxii“. V pravé části nahoře se schovává planeta, která by mohla být Jakku - ta se také objevila v oficiálně uvedených teaserech.

Možné je však také, že planeta je prostý easter egg přidaný tvůrci, kteří tak možná chtěli stránky trochu ozvláštnit.Zdroje: