Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Další postava z filmů ve Star Wars Rebels

Reklama
Napsáno dne 11.1.2016

Ještě než začala druhá série animovaného seriálu Star Wars Rebels, oznámil výkonný producent Dave Filoni, že se v seriálu objeví další důležitá postava z původních filmů. Nyní bylo odhaleno, že se jedná právě o princeznu Leiu.

Leia se má poprvé objevit v epizodě A Princess in Lothal, která vyjde ve středu 20. ledna (čtvrtek 21. ledna našeho času). V tomto díle bude mladá princezna kvůli tajné misi poslána na Lothal, aby zajistila povstalecké flotile další lodě. Naneštěstí však Impérium do celé akce zaseje zmatek.

„Mysleli jsme, že bychom mohli ukázat, jak se Leia naučila být vůdkyní, jak experimentovala se svou osobností, díky čemuž se stala tou silnou a ráznou postavou, kterou známe z Nové naděje,” řekl Filoni k zařazení Leiy do seriálu. „Jednou ze složitějších částí je vylíčení Leiy. Musíme divákům připomenout, že touto dobou je součástí Impéria. Nevěří v něj, ale přesto je jeho součástí - téměř jako dvojitý agent.”

Zatím se neví, zda se poté Leia objeví i v dalších dílech, je však jisté, že nebude namluvena Carrie Fisherovou. Její dabérkou se stane Julie Dolanová, která jí propůjčila hlas i ve hře Star Wars: Uprising z roku 2015.

Postava Leiy se tak připojí k Darth Vaderovi, C-3PO, R2-D2, Yodovi a Lando Calrissianovi, kteří byli z filmů také převedeni do tohoto seriálu.

Zdroj:
TVinsider