Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »

Další postava z filmů ve Star Wars Rebels

Reklama
Napsáno dne 11.1.2016

Ještě než začala druhá série animovaného seriálu Star Wars Rebels, oznámil výkonný producent Dave Filoni, že se v seriálu objeví další důležitá postava z původních filmů. Nyní bylo odhaleno, že se jedná právě o princeznu Leiu.

Leia se má poprvé objevit v epizodě A Princess in Lothal, která vyjde ve středu 20. ledna (čtvrtek 21. ledna našeho času). V tomto díle bude mladá princezna kvůli tajné misi poslána na Lothal, aby zajistila povstalecké flotile další lodě. Naneštěstí však Impérium do celé akce zaseje zmatek.

„Mysleli jsme, že bychom mohli ukázat, jak se Leia naučila být vůdkyní, jak experimentovala se svou osobností, díky čemuž se stala tou silnou a ráznou postavou, kterou známe z Nové naděje,” řekl Filoni k zařazení Leiy do seriálu. „Jednou ze složitějších částí je vylíčení Leiy. Musíme divákům připomenout, že touto dobou je součástí Impéria. Nevěří v něj, ale přesto je jeho součástí - téměř jako dvojitý agent.”

Zatím se neví, zda se poté Leia objeví i v dalších dílech, je však jisté, že nebude namluvena Carrie Fisherovou. Její dabérkou se stane Julie Dolanová, která jí propůjčila hlas i ve hře Star Wars: Uprising z roku 2015.

Postava Leiy se tak připojí k Darth Vaderovi, C-3PO, R2-D2, Yodovi a Lando Calrissianovi, kteří byli z filmů také převedeni do tohoto seriálu.

Zdroj:
TVinsider