Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Oznámen letošní vítěz soutěže This Is Madness

Reklama
Napsáno dne 6.4.2016

Letošní ročník soutěže o nejoblíbenější postavu ze světa Star Wars vyhrál Luke Skywalker, když ve finále porazil Dartha Vadera.

Luke na své cestě za vítězstvím porazil Heru Syndullu (89 % - 11 %), Hana Sola (58 % - 42 %), vítěze druhého ročníku Obi-Wana Kenobiho (54 % - 46 %) a nakonec vítěze minulého ročníku Dartha Vadera (64 % - 36 %). Darth Vader se ve finále objevil počtvrté za sebou, nechyběl tedy ve finále ani v jednom ročníku, což se jiné postavě zatím nepovedlo.

Úspěch zaznamenaly nové postavy ze sedmé epizody Síla se probouzí, jelikož Kylo Ren a Rey se dokázali probojovat mezi čtyři nejlepší a povedlo se jim porazit Yodu (vítěze prvního ročníku) či Bobu Fetta. Částečně tak narušily nadvládu postav ze Staré trilogie, které v prvních třech ročnících vždy obsadily první čtyři příčky a zatím vždy vyhrály.