Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Uveřejněn teaser na Rogue One: A Star Wars Story

Reklama
Napsáno dne 7.4.2016

* Popis pod videem obsahuje možné spoilery k filmu.

První samostatný Star Wars film, Rogue One: A Star Wars Story se dočkal teaseru.

Rogue One je zasazený mezi třetí a čtvrtou epizodu Star Wars a točí se okolo skupiny letců Povstání, kteří se spojí, aby ukradli plány bitevní stanice Impéria - Hvězdy smrti. Měl by být zároveň prvním filmem, ve kterém nehrají hlavní roli Jediové a pojetí dobra a zla by nemělo být tak černobílé, jako v předchozích filmech.

Na scénáři filmu se podíleli Gary Whitta (Kniha přežití) a Chris Weitz (Zlatý kompas, Popelka). Režisérem je Gareth Edwards (Godzilla).

Mezi hlavní obsazení patří Felicity Jones (Teorie všeho) jako Jyn Erso, Diego Luna (Kniha života), Ben Mendelsohn (Temný rytíř povstal), Riz Ahmed (Slídil), Donnie Yen (Ip Man), Jiang Wen (Květy jasmínu), Forest Whitaker (Last Stand), Mads Mikkelsen (Casino Royale), Alan Tudyk (Liga spravedlivých: Válka) a Jonathan Aris (Sherlock: Přízračná nevěsta) jako Senator Jebel.

Zdroj:
- Jedi News

Tags: