Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Uveřejněn teaser na Rogue One: A Star Wars Story

Reklama
Napsáno dne 7.4.2016

* Popis pod videem obsahuje možné spoilery k filmu.

První samostatný Star Wars film, Rogue One: A Star Wars Story se dočkal teaseru.

Rogue One je zasazený mezi třetí a čtvrtou epizodu Star Wars a točí se okolo skupiny letců Povstání, kteří se spojí, aby ukradli plány bitevní stanice Impéria - Hvězdy smrti. Měl by být zároveň prvním filmem, ve kterém nehrají hlavní roli Jediové a pojetí dobra a zla by nemělo být tak černobílé, jako v předchozích filmech.

Na scénáři filmu se podíleli Gary Whitta (Kniha přežití) a Chris Weitz (Zlatý kompas, Popelka). Režisérem je Gareth Edwards (Godzilla).

Mezi hlavní obsazení patří Felicity Jones (Teorie všeho) jako Jyn Erso, Diego Luna (Kniha života), Ben Mendelsohn (Temný rytíř povstal), Riz Ahmed (Slídil), Donnie Yen (Ip Man), Jiang Wen (Květy jasmínu), Forest Whitaker (Last Stand), Mads Mikkelsen (Casino Royale), Alan Tudyk (Liga spravedlivých: Válka) a Jonathan Aris (Sherlock: Přízračná nevěsta) jako Senator Jebel.

Zdroj:
- Jedi News

Tags: