Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Uveřejněn teaser na Rogue One: A Star Wars Story

Reklama
Napsáno dne 7.4.2016

* Popis pod videem obsahuje možné spoilery k filmu.

První samostatný Star Wars film, Rogue One: A Star Wars Story se dočkal teaseru.

Rogue One je zasazený mezi třetí a čtvrtou epizodu Star Wars a točí se okolo skupiny letců Povstání, kteří se spojí, aby ukradli plány bitevní stanice Impéria - Hvězdy smrti. Měl by být zároveň prvním filmem, ve kterém nehrají hlavní roli Jediové a pojetí dobra a zla by nemělo být tak černobílé, jako v předchozích filmech.

Na scénáři filmu se podíleli Gary Whitta (Kniha přežití) a Chris Weitz (Zlatý kompas, Popelka). Režisérem je Gareth Edwards (Godzilla).

Mezi hlavní obsazení patří Felicity Jones (Teorie všeho) jako Jyn Erso, Diego Luna (Kniha života), Ben Mendelsohn (Temný rytíř povstal), Riz Ahmed (Slídil), Donnie Yen (Ip Man), Jiang Wen (Květy jasmínu), Forest Whitaker (Last Stand), Mads Mikkelsen (Casino Royale), Alan Tudyk (Liga spravedlivých: Válka) a Jonathan Aris (Sherlock: Přízračná nevěsta) jako Senator Jebel.

Zdroj:
- Jedi News