Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Uveřejněn teaser na Rogue One: A Star Wars Story

Reklama
Napsáno dne 7.4.2016

* Popis pod videem obsahuje možné spoilery k filmu.

První samostatný Star Wars film, Rogue One: A Star Wars Story se dočkal teaseru.

Rogue One je zasazený mezi třetí a čtvrtou epizodu Star Wars a točí se okolo skupiny letců Povstání, kteří se spojí, aby ukradli plány bitevní stanice Impéria - Hvězdy smrti. Měl by být zároveň prvním filmem, ve kterém nehrají hlavní roli Jediové a pojetí dobra a zla by nemělo být tak černobílé, jako v předchozích filmech.

Na scénáři filmu se podíleli Gary Whitta (Kniha přežití) a Chris Weitz (Zlatý kompas, Popelka). Režisérem je Gareth Edwards (Godzilla).

Mezi hlavní obsazení patří Felicity Jones (Teorie všeho) jako Jyn Erso, Diego Luna (Kniha života), Ben Mendelsohn (Temný rytíř povstal), Riz Ahmed (Slídil), Donnie Yen (Ip Man), Jiang Wen (Květy jasmínu), Forest Whitaker (Last Stand), Mads Mikkelsen (Casino Royale), Alan Tudyk (Liga spravedlivých: Válka) a Jonathan Aris (Sherlock: Přízračná nevěsta) jako Senator Jebel.

Zdroj:
- Jedi News