Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SPEKULACE: James Mangold natočí film o Boba Fettovi

Reklama
Napsáno dne 26.5.2018

James Mangold natočí film o jednom z nejznámějších námezdních lovců ze světa Star Wars, Boba Fettovi.

S touto informací přišel v pátek americký magazín The Hollywood Reporter, který tvrdí, že jedním z dalších spin-offů bude film o tomto mandaloriánském lovci. Mangold, jenž natočil a psal scénář pro superhrdinský film Logan, má film režírovat a napsat. Podle dřívějších informací by se na filmu mohl podílet i Mangoldův spolupracovník Simon Kinberg, producent hvězdoválečného seriálu Povstalci a sci-fi filmu Marťan.

O tom, kdy a kde se bude snímek odehrávat, se neví. The Hollywood Reporter však potvrdil, že se stále plánuje Star Wars Story o Obi-Wanu Kenobim, který dle spekulací natočí Stephen Daldry v roce 2019 s premiérou v prosinci 2020. Pro více dalších informací si musíme počkat, oficiálního odhalení se pravděpodobně dočkáme na Star Wars Celebration 2019, které se budou odehrávat 11. - 15. dubna v Chicagu.

Zdroje:
- The Hollywood Reporter
- Dork Side of the Force