Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nová kniha se bude zaměřovat na ženy galaxie

Reklama
Napsáno dne 31.5.2018

Další z mnoha Star Wars knih, kterých se dočkáme v roce 2018, se bude zaměřovat na ženy galaxie.

Na oficiálním portálu StarWars.com byla oznámena nová kniha pojmenovaná Star Wars: Women of the Galaxy, která se bude zaměřovat, jak už název napovídá, na ženy galaxie. Kniha napsaná spisovatelkou a redaktorkou StarWars.com, Amy Ratcliffe, vyjde v říjnu 2018.

Women of the Galaxy bude obsahovat profily celkem 75 žen. Mezi ně patří známější postavy jako Leia Organa, Rey a Ahsoka Tano, ale i méně známé jako například Vi Moradi nebo Aurra Sing, a také postavy ze Solo: A Star Wars Story a nového animovaného seriálu Star Wars: Resistance, jenž má datum vydání stanovené na podzim tohoto roku. Na obrazové podobě knihy se podílelo celkem 18 ilustrátorek.


Spolu s oznámením vyšel také rozhovor s autorkou, který si můžete přečíst kliknutím zde.

Zdroj:
- StarWars.com